$520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Според правилата на сайта, нямаш право да засягаш на религиозна основа. Репортнах те. Нали знаеш, всеки сам избира как да живее, не ти се бъркам в твоя личен избор, не го прави и ти в моя живот или да се опитваш да ме подиграваш, моля.

Абе ти ще млъкнеш ли най - сетне, хем измамник, хем нагъл!
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Абе ти ще млъкнеш ли най - сетне, хем измамник, хем нагъл!

... затова няма управия тази държава защото има хора, които като пишат закони не ги спазват. А и аз, като репортнах обида на религиозна основа, искал той да ми затваря устата... НЯМАМ ДУМИ.......................................................
 
От: От: Край на темата

Искаш ли да ти споделя екран на скайпа, за да видиш как влизам в чист прозорец на браузъра, отварям сайта, въвеждам потребителско име и 2-те пароли и да видиш какви пари имам в момента? Даже ако изчакаме няколко минути ще видиш как се увеличават с центове...! :)

Skype: jigrigor

От петък залез съм зает до неделя сутринта. Който не вярва, нека заповяда в скайпа и ще му покажа със споделен екран в реално време моя профил каквото желае. :) Ще изляза от профила си ако трябва 3 пъти и пак ще вляза за да се уверите че нищо не съм измамил... :)


Хайде, не се плаши, не хапя. :) Ще останеш много разочарован! :lol::lol::lol: Обаче после искам Извинение...! :)


:lol: :lol: :lol::lol:
[video=youtube;EK3Dry0vxyE]http://www.youtube.com/watch?v=EK3Dry0vxyE[/video]
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Една достойна тема за петък - евала на нашият джийзъс или по точно Моисей да ни води през морето от скука с тази тема :)
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

... затова няма управия тази държава защото има хора, които като пишат закони не ги спазват. А и аз, като репортнах обида на религиозна основа, искал той да ми затваря устата... НЯМАМ ДУМИ.......................................................

Може би ще има Управия, когато научите български и знаете, че се пише оправия. Ти ни обиждаш на духовна основа цял ден вече, като ни мислиш за малоумници.
 
@zhelevgr, темата се приема с насмешка, понеже се предполага, че хората в този форум ще са от другия край на схемата. Тоест те ще са създателите на сайта, а не рибките.
Плюс това е нагло да не даваш директен линк към сайта, а към твой сайт, съдържащ реферални линкове. Тръгнал си маймуни с трици да ловиш общо взето. Не работят така нещата тук, все още.. :)
 
От: Re: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

@zhelevgr, темата се приема с насмешка, понеже се предполага, че хората в този форум ще са от другия край на схемата. Тоест те ще са създателите на сайта, а не рибките.
Плюс това е нагло да не даваш директен линк към сайта, а към твой сайт, съдържащ реферални линкове. Тръгнал си маймуни с трици да ловиш общо взето. Не работят така нещата тук, все още.. :)

Нов съм и не знам как са при вас нещата. Пуснах линк към моя сайт, от който могат да научат основните неща. В разработка е и не съм го довършил. Сметнах за разумно първо да информирам със сайта от който могат да цъкнат на линка за регистриране в MAP, затова не пуснах директно рефералния ми линк. Не е ли правилно първо да представиш какво си открил и след това линк за регистрация? Ето го този така желан вероятно (но не вярвам) реферален линк хттп://www.myadvertisingpays.com/ref.asp?spon=163811
 
Идеята е, че ако искаше да информираш просто, а не да целиш собствена облага, щеше да опишеш всичко в темата и да сложиш НЕреферален линк. По този начин, ако имаше интерес, хората сами можеха да ти пишат за реферален линк, от който да се регистрират, с цел благодарност за добре поднесената информация. Приеми цялата критика като градивна, макар да трябва сам да намериш градивните елементи и да си направиш някои изводи. Никой не се заяжда просто така, защото има прекалено много свободно време в петък :wink:
 
От: Re: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Идеята е, че ако искаше да информираш просто, а не да целиш собствена облага, щеше да опишеш всичко в темата и да сложиш НЕреферален линк. По този начин, ако имаше интерес, хората сами можеха да ти пишат за реферален линк, от който да се регистрират, с цел благодарност за добре поднесената информация. Приеми цялата критика като градивна, макар да трябва сам да намериш градивните елементи и да си направиш някои изводи. Никой не се заяжда просто така, защото има прекалено много свободно време в петък :wink:

Може би този подход който описа в поднасяне на тема е най-правилен. Приемам критиката за подхода ми!

Независимо от това каквато и да е обида не е оправдана. Не може да изискваме всички хора да мислят като някого. Разумният човек пита, не напада първо и след това да пита. Твърде първочно е. Не очаквайте всички да мислят като вас, невъзможно е! В общуването между хората трябва да има етикеция, уважение и прилично отношение. Виртуалното общуване притъпява според мен много от сетивата ни които включваме по време на реален разговор. И пак не съм съгласен че ако не разбираш някого трябва да го нападнеш. Ако някой си мисли че разбира отдалеч подбудите на някого, мотиви или мисли, направо си е чисто безумие и така лесно могат да се развалят отношения градени с време или още в зародиш първото впечатление да се окаже много негативно. Кой губи? Обикновено този който не умее да общува, този който се мисли за всезнаещ, този който смята себе си за винаги прав.
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Интересно ми стана, кога е "Великият ден на развръзката" от твой коментар във Фейсбук?
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

По конкретно?
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Аз мога да правя 2000/мин.! Тия, дето кликат по 5-10 клика/мин са женки!!!
Аз съм като картечница! Базука... даже като танк! Мога да кликам като торпедо или балистична ракета, според настроението и колко ракия съм изпил.
Мога и да не кликам и пак ще правя пачки от кликане, щото като дишам пак кликам. Мога да кликам, като мигам с миглите. Мога да кликам и като се чеша по носа - с лакътя или с петата.

ПС: Мога да кликам и без мишка, само ми трябва достъп до безжичен кабел и IP на жертвата.
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

бравУс, аз се регнах и вече изкарах пари за море. Вие си седете тука :D:D
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Изроди, защо изгонихте човека. Сега как ще изкарам пари?!
 
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

Интересна тема. Но води към яко хейт, по-добре автора да не я "доразвива" повече :)
 

Прикачени файлове

  • NADOLU.jpg
    NADOLU.jpg
    6.1 KB · Преглеждания: 15
От: $520 за 10 дни! 100% Сигурен и Стабилен Бизнес с ВИСОКИ ДОХОДИ!

aj6akh.jpg
 

Горе