5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Каква дългосрочна инвестиция може да има при хазарта? Ти правиш залог - или печелиш, или губиш. Защо не залагаш по-големи суми, след като си сигурен в успеха си? Или може би нямаш 1000 лв.? Тогава как да ти се довери някой, че си струва да следва съветите ти :)
Виж сега, не ме нападай, когато не съм ти казвал колко е Банката ми.

@blackout8 написа доста верни твърдения, както и още един- двама колеги + някои статии от сайта ще си отговориш на тези въпроси :)
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Аз гледам сайта ти. Там пише колко е.
 
От: От: От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Малко са хората, които могат да увеличават постоянно печалбата си, да я инвестират и да генерират нова печалба. Наистина ще говоря с насмешка за процентите на колегата, защото рискът е огромен, а печалбите супер мизерни. Ако беше така както казваш, защо не скочи със залог от 10 000 лв, а залага по 100 лв./месец? Защото никой няма да рискува такава сума при такъв риск. За това се правят малки залози, на които се печелят малки %. Хората, които наистина умеят хазарта не залагат на единични мачове, а правят комбинации, с които правят стотици процента печалба. Аз лично съм виждал как с 50 лв. залог се изкарват 1000. Това вече е друго нещо.

Аз познавам лично такива хора, който увеличават всеки месец и то постоянно - средно около 5% на месец.
Защо реши, че е огромен рискът?
Защо не четеш, какво ти писах още в началото - трябва да се запознаеш със статистиката и паричното управление, веднъж научил, кое какво е после ще разбереш всичко.
Какво според теб означава 80% успеваемост?
Сега пускаш фиш и веднага печалба?
Представи си, че 1 е печалба, а 0 загуба!
80% успеваемост не е равно 8 печалба и 2 загуби - много често се случва това - 1, 1, 1, 0, 0, 1, 0, 1 и после 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0 .......... след 1000 фиша може да имаш 800 1 и 200 0 и пак да имаш 80% успеваемост. Какво ще стане ако сложиш цялата си сметка на 1 фиш? Чиста форма на хазарт, не оставяш да работи вероятността - ако рискуваш примерно по 20 лв 2% от сметка ти, която е 1к при 1.5 коефициент - имаш 2к печалба. Ако рискуваш по агресивно нещата драстично се променят. Ако имаш по-голяма сметка отново всичко се променя.
Никой не залага пълна сметка, защото това е резервирано за всички заклети комарджии, и такива, които си нямат и основно понятие какво е статистика!
Според теб букмейкъра от къде прави пари - отново от статистиката!
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Дано почваш да разбираш, че колега говори 7% на месец и така всеки месец капитализираш залагайки част от сметката си. Предпочитам някой да ми дава по 7% на месец в период на 20 години - след 20 години при 10к инвестиция съм директно милиардер, а няколко години по късно ще съм окупирал 1-о място на Форбс за най-богатите хора в света; от колкото да имам бизнес, който ще ми завърти 1к % за 1 година.
 
От: От: От: От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Аз съм малко скаран с тези проценти, но това не означава ли, че след като ми дадеш прогноза за мач аз мога да сложа 40% от банката си на този мач и мача да не излезне(нормално, нямаш 100% успеваемост), след това ми даваш друга прогноза на която залагам 20% от парите си и го познаваш. Но аз отново ще бъда на загуба без значение, че имаш 50% успеваемост. В случая пак ми изглежда риск печели, риск губи.. т.е аз мога да реша от 10 подадени мача да сложа на 5 по 10% от банката ми, а на другите 5 по 20%, но точно тези с големият % да не излязат.

П>с Направил съм грешка в процентите горе, но се надявам идеята да стане ясна даваш 7 мача, за да мога да играя 5 на 10% и 2 на 20% от банката, като примерно 4 познаваш 3 не познаваш, но съм заложил само 10% на печелившите, а мачовете с по 20% не ги познаваш - то аз със сигурност ще бъда на загуба въпреки твоят успех с отгатването.. :д

А какво ще кажеш да играеш с по 5% на фиш или искаш да увеличаваш яко парите си? Ако е 2-рото, то риска е огромен и сметката ти ще е нищожна до 10-ят фиш - 2 загуби по 40%, ако играеш 40% твърдо без преоценка на риска ще имаш точно 20% от сметката си.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Аз гледам сайта ти. Там пише колко е.
Бъркаш понятията. В сайта пише всеки залог на колко стайка(единици) препоръчвам да се заложи. Т.е. ако опеделиш най-големият ти залог да е 5% от банката, а тя е 1000 лв. То на залог 10/10 ще заложиш 50 лв. А на 1/10 - 5 лв. И респективно някой с по-малък Бюждет (Банка) от 100 лв. На 10/10 слага 5 лв. ( като това е най-големият залог) и 0.50 лв на 1/10.

За това всеки си определя своята Банка, според възможностите, и аз няма как да посоча кой с какви пари да залага.

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

@DonMakaveli въобще не си наясно какво съм ти написал и ще го повторя. Ти си българин нали? Акаунта ти в paypal и skrill са на български име нали?
Това е достатъчно за да не ти се доверят хората, които плащат - разбирай тези на запад ;).

Щом в блогабет си бил безплатен то значи не си уверен, защото за разлика от сайта ти там има гаранции - връщане на парите или нов месец без пари.

В едната таблица на сайта ти:
07.04. 22:05 Борусия Дортмунд - Ливърпул Лига Европа Гол/Гол 1.85 5/10 4.25

В друга таблица на сайта ти:
7.04. Борусия Дортмунд - Ливърпул 9.25 18.5 85

Последно 4.25 единици (което е правилно) или 9.25 е печалбата?

Стейка ти е 5/10, което при 2лв. на единица прави 10лв. залог * 1.85 коеф => 18.5 - 10 = 8.5 лв. чиста печалба и като разделим на 2 лв. получаваме => 4.5 единици.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

@AMitrev, 4.25 единици са чиста печалба, а 9.25 е общата печалба (вкл. Залога)

Във втората таблица като съм на компютъра ще видя формулите. За това ще пиша по-късно, но сумирано си изчислява правилно, тествани е при всякакви вариации, формулите си работят коректно.

А за блогабет много скоро акаунта ще е платен :)

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

@DonMakaveli залога не е печалба нали си наясно с това?
Но дори и да не си наясно, защо е изписано различно в двете таблици, които представляват едни и същи данни (визирам 4.25 и 9.25)?

Ако 9.25 е общата печалба (както ти му казваш) тогава в полето "обща печалба" защо пише 18.50 ?

Ден 0: Приготвям си 20лв. за залози (за по лесно смятане)

Ден 1: залагам 10лв. ; получа 18.5 лева; печалбата ми е 8.50 лв.; обща печалба 8.50!!!
Налични пари за залози 28.50лв.

Ден 2: залагам 10лв.; получавам 18.5 лева; печалбата ми е 8.50; обща печалба 17лв.
Налични пари за залози 37лв.

Ден 3: залагам 10лв.; губя; печалба няма; обща печалба 7лв.
Налични пари за залози 27лв.

Ден 4: залагам 10лв. губя; печалба йок; обща печалба -3лв.
Налични пари за залози 17лв.

Ако се бях спрял след ден 2 щях да имам обща печалба 17лв., вместо да загубя 3лв.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

@AMitrev, ако ще играеш два дена и да спираш, по-добре недей започвай.

За понятията "Чиста печалба" и "Обща печалба" сериозно ли ме питаш? :)

За стойностите във долната таблица казах ще пиша по-късно като съм на компютъра. Имам някои съмнения, но да не избързам. Но като крайни стойности формулата за доходност изчислява до 0.001 правилно, може да направиш ревизии при съмнение ;)

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Ей голямо внимание обърнахте на един обикновен сайт... такива сайтове има много в интернет така че не е нещо ново..
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

@devilx, на рождения си ден нещо не си в настроение ;)

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

@DonMakaveli и един ден не бих се хванал след като виждам, че има разминаване в числата.
Питам те просто и ясно - защо в двете таблици за един и същи мач има различни числа. Ти започвам да се обясняваш, че едното било обща печалба... ама другото какво е тогава - по обща печалба ли?

Печалбата е само това, което си изкарал над това с което си започнал!

@devilx кой обръща внинание на сайта? Говорим си за изкарвача на пари и неговите числа :D
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Какви са тези чисти и мръсни единици и чудеса. Не че не е редно да има статистика, но всичко се смята в РОИ (възвръщаемост на инвестициите). Спечелените единици делено на загубените единици по 100. Калкулатури в нета има...
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

@DonMakaveli и един ден не бих се хванал след като виждам, че има разминаване в числата.
Питам те просто и ясно - защо в двете таблици за един и същи мач има различни числа. Ти започвам да се обясняваш, че едното било обща печалба... ама другото какво е тогава - по обща печалба ли?

Печалбата е само това, което си изкарал над това с което си започнал!

@devilx кой обръща внинание на сайта? Говорим си за изкарвача на пари и неговите числа :D

Човека на този въпрос ти отговори...няма как по-ясно :) Но както писах по-горе, за да сметнеш реално дали си на печалба в даден период от време да кажем месец се калкулира с ROI.
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

Сега ще му потръгне деня :) Изказа се ...

за devilx имам впредвид
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

@Leverage той ROI не е посочил, но ако знаеш единиците печалба на месец също можеш да сметнеш печалбата ;).
Абослютно не е отговорил как има 3 различни числа за печалбата от една среща. Чиста печалба, обща печалба и Печалбата на печалбите сигурно...
 
От: Re: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

devilx е абсолютен, мега маниак и експерт на тема хазарт и дрехи.



Чудесно , ще се съглася с мнението ти :) Просто ставаше на въпрос ,че не е в настроение на рожденния си ден .Не е необходимо според мен като " мега маниак на тема хазарт и дрехи " да се изкаваш " мега хейтърски " ;) Наздраве ,докато празнувате момчета ;)
 
От: 5bet.eu - Платени футболни прогнози! Как да печеля от залагане?

@Leverage той ROI не е посочил, но ако знаеш единиците печалба на месец също можеш да сметнеш печалбата ;).
Абослютно не е отговорил как има 3 различни числа за печалбата от една среща. Чиста печалба, обща печалба и Печалбата на печалбите сигурно...

Може, факт, но с ROI е по-мързеливо и не се смята два пъти. Ако е за годишен период ще пада смятане със спечелени единици :)
 

Горе