6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

kamentk

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
59   0   0
6 Месеца Линк - 15лв. Само 1 Брой.

Имам 1 линк за продажба в сайт за образование, повечето знаят кой е сайта, но който се интересува на лично съобщение. Линка е във менюто най-отгоре, попринцип мястото беше заето от вътрешен линк, но ми хрумнаха други идеи за секцията и реших да запълня дупката с 1 линк на някой колега. Линка ще до 30 юни - точно края на учебната година. Цената е 10 лв, както гласи и заглавието.

Закупилият линка получава подарък ваучер 30+90 за Адуордс, който получих от промоцията на директхост за безплатен хостинг за Успей с нас, но нямам намерение да използвам. Предполагам, че работи, ако не работи вместо него подаръкът е банер реклама до 31 януари в хедъра на сайта.

Предпочитам сайта да е с подобна тематика, но в краен случай ще приема и друга.

Приемам и гост публикации на тема образование в същия сайт с 1 линк в тях, уникално съдържание - 2 лв.

УСПЕШНА НОВА 2014!!!
____________________________________________________

Лек ъп на темата.
Условията са следните.

Линк: 10 лв. До края на календарната година - PR 1. Трафик - малко. Като ви дам линк към сайта отдолу има публично тухо да разгледате. Подъръкът този път е профил с 10 поста във форум по избор.

Цената на гост публикация е 5 лв.

______________________________________________________
Актуално към 10 януари 2015г - Цена 15 лв. Валидност на връзката - до 30.06.2015.

Цената на гост публикация е 5 лв.

Възможно е да закупите пакет - линка и линк в хедъра на форума на сайта - 20 лв. Валидност до 30.06.2015

Успешна нова 2015г.
 
Последно редактирано:
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Посещения, туй онуй има ли тоз сайт?
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Малко. 20-30 на ден средно. Сега по празниците са малко по-малко ама то е от нишата.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Линкът е продаден.

Ако някой желае платена публикация да пусне да пише на ЛС.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

А ти не можа ли да ми го пратиш на ЛС :lol:
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Лек ъп на темата. Условията са следните. 10 лв. До края на календарната година - PR 1. Трафик - малко. Като ви дам линк към сайта отдолу има публично тухо да разгледате. Има и подарък - Профил с 10 поста във форум по избор.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Вдигам темата, че с няколко купувача разговарях до сега и все несериозни излизат.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Никой ли не иска??? Линкът е супер евтин.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Ъпвам темата. Никой ли не иска евтин линк??? Линкът ще е валиден до края на годината, а цената е 10 лв, като получавате и подарък. Не е 6 месеца, както е описано в заглавието, но да не пускам нова тема.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Здрасти, може ли сайта на лично? Офертата с подаръка каква е към днешна дата?
 
Много се извинявам, че не съм написал, че офертата не е валидна. Линкът беше продаден. Все пак съм изпратил информация за евентуално партньорство в бъдеще.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Няма проблем. Информация не съм получил, не знам що, но друг вид реклама в сайта имаш ли?
 
Няма проблем. Информация не съм получил, не знам що, но друг вид реклама в сайта имаш ли?
Сега написах съобщение. Погледни сайта и може и нещо за банер реклама да измислим, ако имаш желание.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Позицията отново е свободна, след като линкът изтече, а колегата който я държеше, каза, че не му трябва тъй като сайта към който водеше връзката, вече не се оптимизира от него. За тези които не знаят кой е сайта ми - ЛС.

Цената този път е 15 лв, тъй като сайта се развива.

Можете да закупите пакет - Този линк, както и линк в хедъра на форума към сайта - 20лв. Изборът е ваш.

Линкът ще е валиден до 30 юни - края на учебната година, така че, ако се колебаете - не губете време.

ВАЖНО!!! - Ако просто ще питате за сайта, не си правете труда. Най-много да ме изнервите и да получите червена репутация, то си личи от километри кой е сериозен и кой не. Първото мнение съъщо е обновено, за да не стане недоразумение. Този път подарък не мога да осигуря.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

ВАЖНО!!! - Ако просто ще питате за сайта, не си правете труда. Най-много да ме изнервите и да получите червена репутация, то си личи от километри кой е сериозен и кой не. Първото мнение съъщо е обновено, за да не стане недоразумение. Този път подарък не мога да осигуря.
Ми аз щюх да попитам кой е сайта, ама след тази закана се отказах.
 

Горе