6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

От: 6 Месеца Линк - 15лв. Само 1 Брой.

Ми значи не си бил достатъчно сериозен. Ако си, ще ти го пратя. Написах го защото ми писна някакви балъци с по три поста да ми пишат кой е сайта и поне едно "не ми върши работа" да не кажат. Аконна някой му е толкова любопитно кой е сайта, винаги може да намери данни или да ми пише че го прави от любопитство. Не е като да го крия зверски.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Ако закупите позицията днес или утре - 21 януари получавата и безплатно публикуване на ваш ПР материал. Цена - 15 лв. Валидност - до 30 юни.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

ЪП ЪП ЪП. Ако ви се струва скъпо, пишете, можем да измислим нещо. Посещенията на сайта растат, индексира се супер от гугъл, връзката е буквално без пари. Не губете време.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Много скъпо!
набаза на какво искаш толкова пари :twisted:
 
От: 6 Месеца Линк - 15лв. Само 1 Брой.

Кое е скъпо?? Шест месеца хедър линк за 15 лв в сайт който прави между 1000 и 2000 посещения на месец, на тематика която не е силно застъпена в страната??? Това е 2,5 лв на месец. По-малко от една бутилка кола/фанта. Ако ти продаваш по-евтин такъв с удоволствие ще го купя за сайта си!
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Ок, ама сайта не прави по 1000 на месец, камоли 2000.
Незнам защо само това рекламираш
 
От: 6 Месеца Линк - 15лв. Само 1 Брой.

От къде знаеш колко посещения прави сайта, като не знаеш името му.

Каква реклама те гони? Пуснал съм си обява който го интересува сайта праща ми съобщение казвам му го има публично туксо. Мога да дам данни и от Piwik брояч, ако някой го интересува.

Като цяло линкът е за SЕО, а не за трафик.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Че ти само за това пиешеш има ли някой да не ти знае блокгчето направено на сайт с с новени които се добавят автоматични, пардон статии.
Ама ако съм те обидил извинява, покажи ми Гугал Аналитика, може и аз това което глед да не е точно така, въпреки че се съмнявам.
 
От: 6 Месеца Линк - 15лв. Само 1 Брой.

Какви автоматични новини бе??? Всичко си го пиша аз или копирайтъри. Объркал си юзъра нещо.

Не си ми клиент, че да ти показвам данни за посещенията на сайтовете си. Който го интересува получава данни.

Мерси че ми вдигаш темата. :)
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Моля, моля
Но всепак аз ще ти дам колко са ти реалните посешения и нямат нищо общо с 1000.
Все пак трябва да сме коректни.

Колкото до статии те невиждам една уникална

Да, няма ка да съм ти клиент.
 
От: 6 Месеца Линк - 15лв. Само 1 Брой.

Хайде пиши кой ми е сайта, да видим за какво иде реч.

Ако говориш за блога ми от преди 5 години - не продавам линк в него в темата. Объркал си.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

става въпрос за двата ти сайта ПР1 и ПР2

на една позната от форума миналата год. ти е платила 9 лв. за линк-билдинг и е имала 6 клика (сигурно ти си ги направил :D)

Та затова проверих колко ти са посещенията и видях разлика и затова така дискретно ти казах поне да не цитираш цифри, че лесно се проверява това инфо.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Коя позната, какъв линк билдинг, какви девет лева, какви 6 клика. Линкове се купуват за SЕО, не за трафик... Благодаря че казваш ПР-а, който го пише в темите от подписа ми... Ако някой има претенции към мен нека се свърже и да се изясним, не приятел да пише простотии по темите ми и не знам какво. Който е купувал линкове от мен до сега не ми е писал, че е бил недоволен... Чудя се защо въобще ти отговарям. След като пишеш общи приказки. Ако някой има проблем с мен нека се свърже и да се изясним по цивилизован начин а не приятелите му с по 3 поста и регистрация от 10 дни да ми пишат в темите... До сега не съм измамил никой от форума, нито е имало някой който е останал недоволен от бизнеса който е направил с мен. Ако е имало, то не е трябвало да го премълчава.... Има си Itreid, репутация и прочие В КРАЕН СЛУЧАЙ. Нямам идея коя е познатата ти и каккви пари ми е превеждала.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Питах като човек къде ти са тези 1000 посещения - защото ги проверих и няма такива?

Ти ми приказваш глупости, както искаш - немой отговаря.

Пич ти ловиш шарани с този сайтове

Успех!
 
От: От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Пич ти ловиш шарани с този сайтове

Успех!

Не говориш с факти просто... Пък и как ловя шарани, като туксото ми е публично, всечки може да види под сайта. Хайде майлко по-сериозно. Между другото си проверих e-pay а и видях че движения в размер на 9 лв нямам. Нито в Paypal. Направо ме е яд че ти обръщам внимание. Ако имаш нещо да казваш кажи го, не само да си хабим клавиатурите.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

kamentk каза:
Човек, ако имаш нещо да казваш, кажи го.

Ако просто си чешеш клавиатурата/трупаш мнения, също го кажи. Не само тука да си губим времето и да ми клеветиш в темата.

Момък какви са тези на ЛС.

Ти неразбираш ли или се правиш на глупав.

Има колеги които са много точни дават Аналитика и Евала за това. Има и такива като теб които откровенно си лъжат.
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Ще цитирам една бивша министърка: "Усмихвам се, само се усмихвам"

Писах ти на ЛС следното съобщение

kamentk каза:
Човек, ако имаш нещо да казваш, кажи го.

Ако просто си чешеш клавиатурата/трупаш мнения, също го кажи. Не само тука да си губим времето и да ми клеветиш в темата.


Ако има някакъв проблем да се изясни, ако някой съм ощетил да се опитам да го компенсирам, ама ти нищо смислено не казваш. Видя се в другата тема какво си, даже не можеш да смяташ...

Още веднъж ти благодаря, че ми вдигаш темата. ;)

На тебе точно аналитикс няма да предоставя. На всеки сериозен клиент мога да педоставя статистики, още повече че има публични такива на сайтовете ми.

Не сериозно ако има някакъв проблем кажи да го оправим. Ако просто си плюеш наред си намери друга тема. Гледам и в червено си светнал, а пък аз още те търпя и не ти давам...
 
От: 6 Месеца Линк - 10лв. + Подарък. Само 1 Брой.

Абе никой ли не го иска този линк???

Ако ви се струва скъпо пишете с нова оферта, ако ми допада може да стиснем ръцете.
 

Горе