Аукцион за: 6-годишен домейн за PHP и разработки

webselo.com

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продавам домейна php-nation.com.
Имаше развит сайт за CMS, PHP, JS, WordPress, Joomla, OpenCart, Drupal - и онлайн обучение по програмиране, всичко това беше в него. В архивите (архив.орг и други), който желае, би могъл да си възстанови и съдържание.

Начална цена: 5 лв.
Стъпка: 1 лв
Край на търга: 5.7. 2017 г.

Включвайте се смело!
Ваш,
Кирил Йовев
Webselo
 
Здравейте, колеги, търгът приключва и новият собственик на домейна се казва @sixking
Колега, до 5 минути ще получите от мен съобщение тук, във форума, относно детайли за придобиването на новата Ви собственост.

Желая Ви успех!
Поздрави,
Кирил Йовев
 
Ееее, че съм го изпуснал....
ц..

Поздрави sixking, със здраве да си го ползваш.
 
Не проявявам интерес, защото се оказва, че домейна изтича след 8 дни. (вече 7). Явно и аз като всички други не сме забелязали, че никъде не пише кога изтича домейна.
Писах му, че не желая да го вземам, не ми е отговорил по някаква причина. Не очаквам естествено, домейна да е предплатен за 2 години напред естествено, ама едно е домейна да изтича след 6 месеца, друго е да изтича след 6 дена!

Нека колегата да си отговори, какво ще прави с него.
 
Не проявявам интерес, защото се оказва, че домейна изтича след 8 дни. (вече 7). Явно и аз като всички други не сме забелязали, че никъде не пише кога изтича домейна.
Писах му, че не желая да го вземам, не ми е отговорил по някаква причина. Не очаквам естествено, домейна да е предплатен за 2 години напред естествено, ама едно е домейна да изтича след 6 месеца, друго е да изтича след 6 дена!

Нека колегата да си отговори, какво ще прави с него.
Че какво значение има това за търга?
 
Здравейте, колега @sixking , домейнът е Ваш, Вие сте потвърдили участието си в търга.
Изпратил съм Ви пълен достъп до него още вчера и съм отговорил навреме.
Преценете сам дали ще го ползвате, препродавате или вършите друго с него.

С уважение,
Кирил Йовев
 
За всичкото време в този форум не съм влизал в подобни спорове с някой, но явно за всичко си има първи път.

Че какво значение има това за търга?
А няма ли? Това си е живо набутване! За мен това е живо набутване, защо? Представи си купуваш си един котарак онлайн (сега, защо ти е котка точно онлайн....). Снимка едно, гледаш, ок, искам я. Пускаш си офертата. Печелиш. Дават ти котката и ти казват - А, ами то умира след 8 дена. Можеш да платиш на един доктор и да му удължиш живота с една година. - Ще платиш ли за самата котка и още за една година? След като за цената, ще вземеш по-добра котка и може би с по-добри плюсове за теб. Айде стига с тази котка.

Здравейте, колега @sixking , домейнът е Ваш, Вие сте потвърдили участието си в търга.
Изпратил съм Ви пълен достъп до него още вчера и съм отговорил навреме.
Преценете сам дали ще го ползвате, препродавате или вършите друго с него.

С уважение,
Кирил Йовев
Сега сте вие господин Йовев. Ок, потвърдил съм си участието, казал съм цена, ок. Обаче ми прави странно впечатление, защо нищо не коментираш за това с подновяването? Гузен ли си, забравил си да го споменеш и не искаш да признаеш ли? "Домейнът е Ваш, Вие сте потвърдили участието си в търга" - то хубаво, ама защо да плащам за преподновяването на изтичащ домейн? Не си упоменал, че изтича, че купувача да знае, да задели още малко за подновяване и сега "Ама той си е ваш"? Гледам, писал си ми на лично "Да си държа на думата" - това някаква шега ли беше? Какво общо има моята дума с това, че не си написал кога изтича домейна? Странно ми е, имаше двама, които изразиха желание за домейна, но след като написах, че трябва да се поднови с още 20лв...................... писа ли ти някой да им го даваш на тях?

Знам, че онлайн сделките не са най-сигурните на пазара. Може да те измамят (не казвам, че си ме измамил, мисля че си забравил да споменеш кога изтича), да се обърка човек, да се извини или пък да изчезне в дън земя. Няма сигурен начин, че ще получа това за което плащам, ясно ми е, не съм тук от вчера. Но, ти, като човек, които редовно публикува теми с какви ли не заглавия:


Просто исках да споделя...

Вдигане на продажби през FB, AdWords, PPC, имейли, поддръжка на страници

Приказка за гордостта (авторско видео от днес)
https://www.predpriemach.com/thread...овишаване-на-лична-и-фирмена-доходност.71615/
Приказка за продуктивност, жаби и повишаване на лична и фирмена доходност!

Човек, които очевидно не си губи времето в празни приказки, споделя съдържание, трудиш се, искаш да успееш, ок - защо пропусна да кажеш кога изтича домейна? Отговори ми защо не си го написал? Няма да платя домейна, нито да го взема или каквото и да било. Ако някой ми намери и правилата на форума или на раздел "продажби" (аз не знам защо не ги намерих) - нека да ги пусне тук да видим кои от кои е по-виновен?
 
А няма ли? Това си е живо набутване! За мен това е живо набутване, защо? Представи си купуваш си един котарак онлайн (сега, защо ти е котка точно онлайн....). Снимка едно, гледаш, ок, искам я. Пускаш си офертата. Печелиш. Дават ти котката и ти казват - А, ами то умира след 8 дена. Можеш да платиш на един доктор и да му удължиш живота с една година. - Ще платиш ли за самата котка и още за една година? След като за цената, ще вземеш по-добра котка и може би с по-добри плюсове за теб. Айде стига с тази котка.
Ем, то се предполага сигурно, че ако ще купуваш нещо поне ще го провериш.
https://who.is/whois/php-nation.com тук ясно се виждат всички дати, публично достъпни.
Но аз само попитах, не че ме интересува толкова или да се намесвам в безумния спор.
 
Абсолютно си прав. Пропуснал съм да го проверя, домейна ми хареса, може би ще го взема на ниска цена, то пък никой не го иска. Аз също имам вина, че не съм го проверил, ама той защо не го е казал? Сметнал съм, че човека е достатъчно честен и адекватен, а не някой дето пуска обява с 5 изречения (която е точно такава) и дори има уловка.
Искал съм да го взема, защото имам клиент, които може да го купи за по-висока цена (малка печалба) и като му кажа - а, ма си плати само за следващата година, че той изтича утре............ аз не го ли набутвам, защото в обявата не е написано? Това е примерно, но за мен главното нещо е, че човек, които през ден пуска някаква тема във форума, върши си работата и можеш да кажеш, че е точен и честен, ти подлива вода по този начин?
 
За всичкото време в този форум не съм влизал в подобни спорове с някой, но явно за всичко си има първи път.


А няма ли? Това си е живо набутване! За мен това е живо набутване, защо? Представи си купуваш си един котарак онлайн (сега, защо ти е котка точно онлайн....). Снимка едно, гледаш, ок, искам я. Пускаш си офертата. Печелиш. Дават ти котката и ти казват - А, ами то умира след 8 дена. Можеш да платиш на един доктор и да му удължиш живота с една година. - Ще платиш ли за самата котка и още за една година? След като за цената, ще вземеш по-добра котка и може би с по-добри плюсове за теб. Айде стига с тази котка.


Сега сте вие господин Йовев. Ок, потвърдил съм си участието, казал съм цена, ок. Обаче ми прави странно впечатление, защо нищо не коментираш за това с подновяването? Гузен ли си, забравил си да го споменеш и не искаш да признаеш ли? "Домейнът е Ваш, Вие сте потвърдили участието си в търга" - то хубаво, ама защо да плащам за преподновяването на изтичащ домейн? Не си упоменал, че изтича, че купувача да знае, да задели още малко за подновяване и сега "Ама той си е ваш"? Гледам, писал си ми на лично "Да си държа на думата" - това някаква шега ли беше? Какво общо има моята дума с това, че не си написал кога изтича домейна? Странно ми е, имаше двама, които изразиха желание за домейна, но след като написах, че трябва да се поднови с още 20лв...................... писа ли ти някой да им го даваш на тях?

Знам, че онлайн сделките не са най-сигурните на пазара. Може да те измамят (не казвам, че си ме измамил, мисля че си забравил да споменеш кога изтича), да се обърка човек, да се извини или пък да изчезне в дън земя. Няма сигурен начин, че ще получа това за което плащам, ясно ми е, не съм тук от вчера. Но, ти, като човек, които редовно публикува теми с какви ли не заглавия:


Просто исках да споделя...

Вдигане на продажби през FB, AdWords, PPC, имейли, поддръжка на страници

Приказка за гордостта (авторско видео от днес)
Приказка за продуктивност, жаби и повишаване на лична и фирмена доходност!

Човек, които очевидно не си губи времето в празни приказки, споделя съдържание, трудиш се, искаш да успееш, ок - защо пропусна да кажеш кога изтича домейна? Отговори ми защо не си го написал? Няма да платя домейна, нито да го взема или каквото и да било. Ако някой ми намери и правилата на форума или на раздел "продажби" (аз не знам защо не ги намерих) - нека да ги пусне тук да видим кои от кои е по-виновен?
Ох, божеее! Зер пък котка в чувал си купил. Както каза скай, за първи път се съгласявам с него сигурно, да си гледал какво купуваш.
@Blinky Май е време да затвори темата и да сложи някой бан заради измама в сделката. Наддаваш, значи искаш да го вземеш и се приема, че си проверил история на домейна, беклинк профил, etc.

А това ако бях го направил аз щяха да се изсипат всичките тролове-моралисти да ми обяснят какъв съм лаладжия и тъпанар.
Къде сте сега?
 
Абсолютно си прав. Пропуснал съм да го проверя, домейна ми хареса, може би ще го взема на ниска цена, то пък никой не го иска. Аз също имам вина, че не съм го проверил, ама той защо не го е казал? Сметнал съм, че човека е достатъчно честен и адекватен, а не някой дето пуска обява с 5 изречения (която е точно такава) и дори има уловка.
Искал съм да го взема, защото имам клиент, които може да го купи за по-висока цена (малка печалба) и като му кажа - а, ма си плати само за следващата година, че той изтича утре............ аз не го ли набутвам, защото в обявата не е написано? Това е примерно, но за мен главното нещо е, че човек, които през ден пуска някаква тема във форума, върши си работата и можеш да кажеш, че е точен и честен, ти подлива вода по този начин?
Клетият клиент! Плащай си за грешките, недей да ревеш по форумите, защото не си гледал.
 
Абсолютно си прав. Пропуснал съм да го проверя, домейна ми хареса, може би ще го взема на ниска цена, то пък никой не го иска. Аз също имам вина, че не съм го проверил, ама той защо не го е казал? Сметнал съм, че човека е достатъчно честен и адекватен, а не някой дето пуска обява с 5 изречения (която е точно такава) и дори има уловка.
Искал съм да го взема, защото имам клиент, които може да го купи за по-висока цена (малка печалба) и като му кажа - а, ма си плати само за следващата година, че той изтича утре............ аз не го ли набутвам, защото в обявата не е написано? Това е примерно, но за мен главното нещо е, че човек, които през ден пуска някаква тема във форума, върши си работата и можеш да кажеш, че е точен и честен, ти подлива вода по този начин?
Абе най-малкото вместо да се излагаш можеше да го предложиш на другите 2-ма изявили желание след края на търга.
'Сделката' приключена успешно, няма драма и всички са доволни.

ПП още не е късно да го направиш.
 
Клетият клиент! Плащай си за грешките, недей да ревеш по форумите, защото не си гледал.
Само вас чаках, устати коментаторчета. Толкова съм чел по този форум, че вече беше вашият ред и го очаквах. "ау, да ревеш по форумчетата" - ти ако беше, какво щеше да направиш? Ей така, да прежалиш едни почти 30лв? Еми, ларш си, прежали ги, пък и що не го вземеш?


Абе най-малкото вместо да се излагаш можеше да го предложиш на другите 2-ма изявили желание след края на търга.
'Сделката' приключена успешно, няма драма и всички са доволни.

ПП още не е късно да го направиш.
Молим? Да се излагам ли? Че с какво се излагам, че питам като нормален човек, а дори смислен отговор не получавам, защо го няма описано в темата? Въпросният господин си мълчи (не мисля, че е на линия), чакам и неговата версия. Да го продам на другите двама - ехеее, ти представяш ли си какво щеше да стане тогава?
Номер 1 - ама той защо изтича утре? Няма да го взема.
Номер 2 - Няма да го взема, видях какво си написал.

Не, не, това с "излагането" и "моето реване по форуми" беше епично обаче, да не кажа, че се засегнах. Пиша рядко по форума, защото не смятам, че е редно да пиша празни приказки. Чел съм много голяма част от него (още никой не ми е дал тема с правила! Да не кажете, че ще ме баннете, защото не съм прочел правилата, които ги няма?) и съм виждал какви ли не просташки, ЕнтЕлЕгЕнтни коментари, спамерски и не знам си какво. За една дата съм се заял! Мале какви ли не неща съм виждал тук!
 
Само вас чаках, устати коментаторчета. Толкова съм чел по този форум, че вече беше вашият ред и го очаквах. "ау, да ревеш по форумчетата" - ти ако беше, какво щеше да направиш? Ей така, да прежалиш едни почти 30лв? Еми, ларш си, прежали ги, пък и що не го вземеш?
А за мен 30 лева са 1 кутия бонбони HUSSEL, от малките. Не бих се излагал за кутия бонбони, но нито знам, нито ме интересува дали си дребнав или наистина имаш проблеми със средствата. Който и случай да важи - кьорав карти не играе.

Няма да го взема, защото не ми трябва.
 
@sixking , здравейте, не съм гузен за нищо. Продава се домейн - кратко, точно и ясно. Има търг. Има наддаващи. Всъщност Вие сте дали дума, че го купувате за, забележете, 8 лв.
Моля, не превеждайте на мен тези средства - направете дарение на някое дете в нужда за 10 лв, оставете домейна да изтече и сме квит.

Продължавайте да се развивате и следващия път бъдете по-внимателен.
Не съм аз този, който си счупи думата тук.

Участието в такъв тип дискусия не е съзидателно и затова го препратявам.
За 30-на лв драми, банове... я стига, я по-сериозно.

С уважение,
Кирил Йовев
 
@sixking , здравейте, не съм гузен за нищо. Продава се домейн - кратко, точно и ясно. Има търг. Има наддаващи. Всъщност Вие сте дали дума, че го купувате за, забележете, 8 лв.
Моля, не превеждайте на мен тези средства - направете дарение на някое дете в нужда за 10 лв, оставете домейна да изтече и сме квит.

Продължавайте да се развивате и следващия път бъдете по-внимателен.
Не съм аз този, който си счупи думата тук.

Участието в такъв тип дискусия не е съзидателно и затова го препратявам.
За 30-на лв драми, банове... я стига, я по-сериозно.

С уважение,
Кирил Йовев


Ето това чаках. Браво, наистина. Честен и смислен отговор! Точно за това мислех, че говоря с човек, които е малко над елементарното. Ако не съм му се извинил (мисля, че го направих на ЛС) за неразбирането от моя страна - извинявам се.
Определено, ще дам парите на някой, не се шегувам. Помагал съм и преди на нуждаещи се, ще го направя и от името на колегата и домейна :D

Смятам, че дискусията е приключена!
 

Горе