6 начина да правим пари онлайн

От: 6 начина да правим пари онлайн

Код:
http://bux.to/?r=thunderwolf86 тук се правят реални пари от интернет
" O sancta simplicitas "
 
Последно редактирано от модератор:
От: 6 начина да правим пари онлайн

Тъй като линка на bgreporter не работи, може ли друг линк, където можем да продаваме статиите си на български?
 
От: 6 начина да правим пари онлайн

Здравейте, не съм нов в бизнеса и мога да ви препоръчам линк от който се печели много и то за доста малко време. Можете да пробвате достигал съм 500$ на месец и то за 10-20 мин дневно . Плащането е сигурно (100% ще получите парите които сте искарали).
Линка е : AWSurveys.com?R=makros
И още с регистрацията получавате 6 $ като награда за първия ден достигате 20 $. Не се налага да давате пари или нещо подобно само регистрация. Наберете реферали както се опитвам аз в момента и си искарвате парите за заведения всяка вечер. Надявам се да помогна както на вас така и на себе си . Моля пишете коментари за да видят хората дето се чудят ( Той нещо ни менти ) или от сорта . Чакам вашите постове.

Този спамаджия е за бан.
 
От: 6 начина да правим пари онлайн

Paid Per Click е вид реклама в сайтовете.Този тип реклама предлагат Google Adwords.
Paid To Click е този вид реклама, такива сайтове са neobux, onbux и има още много такива.Но за мен това е губене на време на 1 месец от един сайт ще правите не повече от 1долар...Трябва да се регистрирате в поне 50-100 сайта за да имате горе/долу добра печалба.
 
От: От: 6 начина да правим пари онлайн

Може да разгледаш usertesting . Но все пак спрямо другите начини това не е най-добрият спорет мен.Ако искаш да изкарваш пари онлайн вземи прочети няколко книги ( много ще ти помогнат ) за Маркетинг в интернет.Първо проучи,посети форуми и разбери за кои книги има най-добри отзиви.Ако имаш още въпроси - питай,не се стиснявай.!

Сигурно отговарям на този пост мн мн късно но ако авторът му или някой с опит може да ми каже дали е пробвал този сайт (usertesting) ще съм му благодарен. Знам английски много добре и също съм разучавал какви са добрите и лошите характеристики на един сайт и си мислех, че този сайт е за мен.

Мерси предварително
П.П: нямам 10 поста все още и немога да поствам линкове, сложете .ком на края на сайта за който говоря, мерси.
 

Горе