7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

аз бих оптимизирал всяка една блог страница както бих оптимизирал стандартен сайт. Гугъл и без това харесва блоговете ако са и оптимизирани- още по-добре
 
От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

Страшна статия, дори се зарибих да си направя блог
 
От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

Да,един блог е винаги полезен(даже един е малко :)
 
От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

ресурс листовете определено има защо да са на първо място.
 
От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

Не знам защо, но и на мен ми се струва, че Гугъл харесва блоговете.
 
От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

Тук блоговете захапват "издънки,клюки,скандали и тн"
 
От: 7 типаблог постове които захапват линкове и трафик

Да добавя само и, че якото хейтване на всичко, също привлича публика. Жалко, но факт. :(
 
От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

Това е нормално. :)
 
От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

Сещам се за българските блогове, в които попадам най-често, защото дори гугъл ги обича. Клюки, разкрития, афери, сензации и така нататък. Много Adsense карета, реклами на Демир-Бозан, редовно обновяване и фрапантни дори шокиращи заглавия. Правят впечатление на новинарски сайтове, но са си wordpress продукти.
 
От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

Сещам се за българските блогове, в които попадам най-често, защото дори гугъл ги обича. Клюки, разкрития, афери, сензации и така нататък. Много Adsense карета, реклами на Демир-Бозан, редовно обновяване и фрапантни дори шокиращи заглавия. Правят впечатление на новинарски сайтове, но са си wordpress продукти.

Зависи какво търсиш. Аз от google най-често попадам на голи азиатки :rolleyes:
 
От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

Добра тема! 6+ за автора - безкомпромисно.

Пс:
Днес съм посветил 4-5 часа за четене, прибавям и един екстра за http://zenhabits.net/archives/ и контента който е вътре, определено намерих добри неща за организацията на денят си, и малките неща от живота. (линка е между редовете в статията)

Once again Thank you fellas
Kind regards
 
От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

Интересна тема!

супер интересна за тема на 8 години
 
От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

Е как интересна е за трупане на мнения.
Който иска много трафик, може да пробва:
Русия vs НАТО - със всичките разновидности
А група vs В група да се чете - Левски vs ЦСКА
Царя Слънце vs Другите - тук теми бол.
 
От: 7 типа блог постове които захапват линкове и трафик

Статия е добра, но за чужбина .... не мисля че подобни подходи са много подходящи за БГ аудиторията поради ред причини ... Тук, да се сложи линк към някой се счита за углавно престъпление (се пак не е номера ние да сме добре, а на вуте да му е зле, така че никва реклама...), трябва да си крайно ограничен, че да успееш да слезеш на нивото на масата, зада си интересен усшешен и разбран ... да не говорим че темите и акцентите ти трябва да са супер малоумни ..... Надявам се да не съм засегнал някоя с горното, просто гледам предлагането, което се контролира от търсенето :)
 

Горе