7000 гарантирани ЖИВИ линка

Moko

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Scrapebox blast :

Над 10000 живи линка

Какво включва офертата :
1. Гарантирани поне 10000 живи линка (най-вероятно ще получите повече)
2. Неограничен брой URL-та
3. Неограничен брой ключови думи за анчора
4. Безплатни спиннати коментари
5. Всички линкове са минали през malware проверка.
6. Поръчката се изпълнява веднага, след като се договорим. Който иска репорт ще трябва да почака малко повечко, че интернета ми е от най-бързите, друг вариант е да ви дам списъка и програмата вие сами да си проверите линковете.


Цената на услугата е 3.5$ , плащането е през PayPal, или Epay (по курса на БНБ за деня, в който сте направили поръчката)

Услугата е идеална за социалки и сателити. Ако някой иска мога да му пращам статии по социалките и след това да ги бластвам, това трябва да има по-добър ефект от директен бласт. Ако някой се интересува да пише.
 
Последно редактирано:
От: 7000 гарантирани ЖИВИ линка

Отговарям ли за ревюто?

За български сайтове/блогове става ли услугата?
 
От: 7000 гарантирани ЖИВИ линка

Поръчвам. Ще изпратя на ЛС подробностите...

За ревю или за поръчка?

Отговарям ли за ревюто?

За български сайтове/блогове става ли услугата?

Отговаряш за ревюто, да. Чакам ЛС.
Не съм пробвал с български коментари, сега пуснах едно пробно. Където самият блог поддържа, става, ето пример :
Код:
http://www.dieselbing.com/exciting-native-american-artifacts/
 
От: 7000 гарантирани ЖИВИ линка

Взимам 1 ревю :)
 
От: 7000 гарантирани ЖИВИ линка

Ставам ли за последното ревю?
 
От: 7000 гарантирани ЖИВИ линка

Изтървах бонуса, интересувам се за бг сайтове - казвайте ако има резултат.
 
От: 7000 гарантирани ЖИВИ линка

Последното ревю е за Frik. Чакам ЛС с URL и keywords (и коментари по възможност)
 
От: 7000 гарантирани ЖИВИ линка

Така да кажа няколко думи за услугата.

Получих пълен отчет. Даже имам над 1000 линка с коментари. Реших да пробвам на български език - постове и сайт. Ще видя дали ще даде също някакъв резултат.
Много добър начин да се сдобиете с голямо количество беклинкове. Цената е добра, а отчета пристигна за по-малко от 24 часа.

Успех
 
  • Like
Реакции: Moko
От: 7000 гарантирани ЖИВИ линка

Така да кажа няколко думи за услугата.

Получих пълен отчет. Даже имам над 1000 линка с коментари. Реших да пробвам на български език - постове и сайт. Ще видя дали ще даде също някакъв резултат.
Много добър начин да се сдобиете с голямо количество беклинкове. Цената е добра, а отчета пристигна за по-малко от 24 часа.

Успех

Пиши когато видиш да ли има резултат.
 
От: 7000 гарантирани ЖИВИ линка

Ето го и моето ревю:
Аз също получих над 1000 коментара. Колко от тях ще се задържат за повече от седмица не се знае. Коментарите са направени преди около 12 часа. Проверявах си позиционирането на сайта в Г. От 8-ма позиция по едно време отидох на 1во. Което беше доста странно. Оказа се, че от Г има персонализирано търсене и без да си се логнал. Та реално сега би трябвало да съм на 7ма позиция. Сайта и ключовите думи са на български.
Не съм убеден точно колко са повлияли коментарите за покачването с 1 позиция, тъй като си добавям сайта в директории. Всеки ден по малко. Ако няма отрицателни последствия, за да съм сигурен в ефекта след някой друг ден ще поръчам 7к. Единственото което не ми харесва е, че част от коментарите са в публикации с хиляди други коментари. Но при такава цена не мога да очаквам повече.
 
От: 7000 гарантирани ЖИВИ линка

Пиши когато видиш да ли има резултат.

Резултат ще има, но не се знае какъв. Преди 2 дни четох, че и nofollow линковете вдигат серп-а, а тука почти всички линкове са nofollow. Лошото е, че голяма част са с хиляди коментари (трудно се намират с малко външни линкове) и така взимаш някаква мизерна частичка от цялата работа. Но пък затова един бласт ти е няколко хиляди, за да може от всеки по малко и да ранкнеш малко по-добре.

Мога да кажа друго - правя сео на един сайт, който е в много конкурентна ниша. Сайта се позиционира добре за някои ключови думи, но най-важните му са извън топ 10. В рамките на 3 дни му пуснах 30 и няколко линка от .еду домейни (бях пуснал офертата, но само няколко човека се възползваха от нея), като имаше такива с по 2-3 външни линка, както и такива с по 1000 външни линка. Резултатът беше почти мигновен, но най-странното - фразата, която повтарях най-много (най-важната), падна с 5 места надолу, докато останалите (6 фрази) скочиха нагоре, като имаше една, която се вдигна с 20 и няколко позиции в рамките на 5 дни. Сега му вкарвам малко ръчни коментари от High PR с low OBL , да видим какво ще стане с главната фраза. Но общо взето съм оптимист - вярвам, че със 100-тина качествени линка ще го бутна на първа страница :)

Иначе Maverick е писал какво се е случило с неговите. И на мен ми е интересно как ще се отрази на БГ сайтове :) Те като искат много по-малко линкове, може и да има по-голям ефект. Но не трябва да се прекалява.
 
От: 7000 гарантирани ЖИВИ линка

ъп
десет символа поне, що да не?

уффф-ертата е за 10k + вече ;) виж по-нагоре!
 
От: 7000 гарантирани ЖИВИ линка

поръчах си още 10к линка. По 1 ключова дума бях на 1во място, сега ме няма изобщо в първите 100 резултата, но и преди си играеше така по тази думи. Имам и още 1 спад от 21 на 22 позиция. Другото е само + от 16 на 10, от 19 на 11, от 52 на 41. Аз си правя и други неща за оптимизация, но тези линкове със сигурност са помогнали :)
 
  • Like
Реакции: Moko
От: 7000 гарантирани ЖИВИ линка

поръчах си още 10к линка. По 1 ключова дума бях на 1во място, сега ме няма изобщо в първите 100 резултата, но и преди си играеше така по тази думи. Имам и още 1 спад от 21 на 22 позиция. Другото е само + от 16 на 10, от 19 на 11, от 52 на 41. Аз си правя и други неща за оптимизация, но тези линкове със сигурност са помогнали :)

Явно пингвина е минал и през теб :) Дано сега линковете да помогнат! Благодаря, че поръча!
 

Горе