Продава се: 72+ Уникални статии на английски език на различни интересни тематики

Copywriter

Active Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Здравейте,

Имаме да продадем 9 пакета от статии на английски език - всеки пакет съдържа по 8 статии всяка 500+ думи, като идеята е че статиите са с обща тема, но всяка добавя различна информация по въпроса. Идеята е, че така направени статиите могат да се използват за публикуване в authority blog и/или сайт, или съответно да се окомплектоват като е-книга, в зависимост от това кое смятате, че ще е по-полезно за вашите проекти. Статии са на теми: self-development, weight-loss, relationships, dating for men, dating for women, dating for teens. По-долу сме сложили линк към Google документ, в който са изброени пакетите и кой какви статии включва. Вие можете да изберете дали да закупите целият пакет от 8 статии по дадена тема - цена 10.00лв. за над 4 000 думи кънтент. Или да закупите дадени статии по отделно, всяка от които струва 4.00лв. ( минималната поръчка е 10.00лв.). Приемаме плащания по PayPal( за предпочитане) или по банков път.

Самите статиите са изключително грамотно написани, без излишни пълнежи, с много добро ниво на английски език и са уникални по стандартите на програми като Copyscape и Advego.

Ето и линк към списъка със статиите, които имаме за продан:



При интерес можете да пишете тук в темата или да ми изпратите PM.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: 72+ Уникални статии на английски език на различни интересни тематики

Здравейте,

Пакет 8 е продаден, другите пакети статии са все още налични.

Поздрави!
 
От: 72+ Уникални статии на английски език на различни интересни тематики

Благодаря за хубавите думи, @juvefan! :)

От 9-те пакета статии вече са продадени 2-ри и 8-ми пакет, така че остават 7 пакета, които са за продажба.

Поздрави!
 
От: 72+ Уникални статии на английски език на различни интересни тематики

Здравейте,

Решихме да намалим цената на пакетите от 20лв. на 15лв. на пакет от 8 статии по 500+ думи всяка. Цената на пакет вече е 15лв. или 10$. Пакети 2 и 8 са продадени, но останалите 7 пакета все още се продават.

Поздрави!
 
От: 72+ Уникални статии на английски език на различни интересни тематики

Така, решихме да намалим цената на всеки пакет статии на 10лв. Получавате 8 статии на английски език, всяка 500+ думи, 100% уникални по стандартите на CopyScape, написани да бъдат интересни и информативни за хората, които ще ги четат( отделно го има и бонуса, че статиите могат да бъдат публикувани по отделно или заедно) само за 10лв. или по 1.25лв. на статия - цената идва под 0.25лв. на 100 думи!

Със сигурност няма да успеете да намерите по-евтини статии откъм съотношение качество/цена в интернет пространството.

Поздрави!
 
От: 72+ Уникални статии на английски език на различни интересни тематики

Цената за пакет е направо смешна! Готов съм да платя 50 лева за пакет, ако ми напишете 8 статии в моя ниша. Ако предлагате такава услуга - ЛС.
 

Горе