75 евро за подобен сайт!

Статус
Not open for further replies.
От: 75 евро за подобен сайт!

най ме е кеф да пускам петъчни теми във вторник
сега хапвам и след малко ще отговоря подобаващо на коментарите им
а дотогава да ми топлят супата!:-o
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Приятел имаш ли си представа кооооолко много се излагаш? Нито теб познавам, нито него, но просто няма как да не кажа нещо, като виждам проектите на zealot и нещата им са супер, а някакъв тръгнал да плюе и да се прави на интересен, при положение, че дори не можеш да пишеш грамотно, типично циганска работа леонс, порасни. :)


А ти имаш ли представа в какво се забъркваш:lol:
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Еее с право се записах, сега ще стане екшън като в старите уестърни :) струва ми се, че накрая отново ще има заплахи със съд :twisted:
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Ленонче, моля те не ми слагай думи в устата.
НИКЪДЕ И НИКОГА не съм казвал, че е добре или пък още по-малко по-добре да нямаш базовите мета тагове, ако го намериш написано от мен съм съгласен да бъда публично екзекутиран.
Също така в трудовата ми книжка и длъжностната ми характеристика не пише SEO ГУРУ, SEO специалист и прочее.
.
вместо мен ти е отговорил :
brad1985
А да напишеш title, description и keywords не е писане на код, а задължителен минимум,ойто трябва да се знае от всеки, тръгнал да прави сайт. "

и друго
zealot designs
"От няколко години съм в тоя форум и с никой гледам да не се заяждам, но пък ти от твоя страна без никакво покритие ни подронваш авторитета"

къде съм ви подронвал авторитета - копирай ми?

продължавам
написах ти че може и да бъркам и предварително ти се извиних - видях скрипта не си ти .Обърках ги с теб , защото големите имате дезигн отзаде та си рекох да не си дегизирания, който така и недовърши кода а си остави линка към сайта си..Дали си добър в твойта работа ти си знаеш , га не ти отърва цената и заданието подминаваш темата ми, ане да ми обесняваш как от няколко реда не мове да се разбера дали е добър програмиста - естествно че е така , но когато ги нямам файловете мога да преценя само от метатаговете , а между другото циганката още си ме хвали че познайвам само само хтмл и га сакам нещо на php си пишем точно и ясно колко ми е цената и какжо представлява заданието.Не съм написал търся програмист за изработка на сайт пишете на лична и на всеки да му отделям от времето да ми пише за колко лева и как да бъде сайта!А вие се подигравяте на темата ми че съм дал 75 -толкова съм преценил толкова мога да дам имали желаещ печели нямали аз губя!


а към колегата @галилей "Аве колега за теб щом има само двама добри програмиста, ко си пуснал тема тука, Най - лошото е че и казваш тук кой ставал и кой не ставал от гледна точка на знания. "Някъде да съм визирал имена кой става и кой не става
а пропо , ако бех контактувал с теб и ти можеше да си сред тях
така че не хленчи , ако си добър


отностно фирмата за изборни бюлетини и транспаранти там ви е силата добри сте
но за сайт нема да ви наема!
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Еее с право се записах, сега ще стане екшън като в старите уестърни :) струва ми се, че накрая отново ще има заплахи със съд :twisted:

Ше видим до къде ще опрат нещата.

Пък, Ленорчо, леончо или какъвто си там, преди няколко дни пусна тема, че ти трябва човек, който да ти направи каталог и ние най-доброжелателно ти предложихме услугите си. В последствие започна да тръбиш на ляво на дясно, че не сме ставали, ЧЕ НЕ СМЕ РАЗБИРАЛИ ОТ PHP, без дори да си имал досег до работата с нас. Е какво да те правим ми обясни?

Сега тука искаш за 75 евро да ти се прави цял сайт и то викаш.. програмиста можело да ползва някакъв готов код ако има от някъде, или останал от някъде стар.

В последствие колегата те насра и на теб пак ти знае устата...

Всички виждаме, че имаш желание да си в постоянната роля на форумния клоун и ние нямаме нищо напротив, ама наистина тъй като с ръка на сърцето не само аз, а и доста хора тук ти казваме, че си напреднал профан на тази тема - недей коментира излишно.

С 2 негативни поста без почти никакво покритие бизнеса ни няма да го развалиш, правиш лоша услуга единствено на себе си. Не знам на колко години си, не те знам и какъв опит имаш въобще и всъщност имаш ли някакъв, но така не се получават нещата. :)

Разбрахме и, че не ставаме, целия форум го разбра от теб, окей, разбрахме и че не искаш да поръчваш от нас - окей пак.

Наистина ми писна да се занимавам с теб, противоречиш си на сумати места. Като пример за поредното противоречие - погледни поста си, където казваш, че stuklen И кой там още били най-добрите тук, а после викаш "някъде да съм визирал имена кой става и кой не става"...


.... Зор ми е да коментирам, продъжлавай да бъдеш форумния глупак, отдава ти се! И бъди и жив и здрав, без глупаци другите хора няма да изпъкват чак толкова :)
 
От: 75 евро за подобен сайт!

По-лошото от сайта е само техните мебели. Няма таква трагедия, честно!
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Боже Господи какви глупости тука се развихрили.


Относно офертата - ако плащаш като за боклук ще получиш боклук.

Относно кода на сайта - тва е много левашко изказване. Сайта е с демо съдържание и собственика още не си е попълнил съдържанието. Празните мета тагове почти не влияят на SEO оптимизацията. Гугъл не изпитва каквото и да е затруднение да индексира сайта и в повечето случаи мета таговете имат изключително малка тежест за SEO понеже с тях се злоупотребява - масово се пълнят с некоректни данни. Важни са външните линкове към сайта и съдържанието му, не кой кви мета данни си е сложил. Тва се учи в първите 20 страници за SEO оптимизация, но май ти си от големите разбирачи и си отишъл директно на материала за напреднали.

Да беше пуснал кода през валидатора поне та да се заядеш, че не се валидира, но не... Да се беше сетил, че сайта е предаден на купувача и само той може да си го настрои, но не...


Аман от такива разбирачи с експертно мнение и отрицателен бюджет.
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Боже Господи какви глупости тука се развихрили.


Относно офертата - ако плащаш като за боклук ще получиш боклук.
Важни са външните линкове към сайта и съдържанието му, не кой кви мета данни си е сложил. Тва се учи в първите 20 страници за SEO оптимизация,


зле си много брат :lol: изобще до там не съм стигнал тогава щях да им сгромолясам репутацията на сайта им!

Интиресно изказване
а ако платиш като за лукс и качествен код, защо пак получаваш боклук!
Това е пазарната икономика казал съм 75 евро , който го отърва остава на сергията ми , а другите да ходят по моловете да си купуват от там доматите!
Според вас трябваше да пусна обява търся програмист - кратко и ясно!
без задание и цена а после 150 чиляка да ми пишете на лична.Ценя времето вашето и моето и затова прямо съм ви казал!
А отностно някои дето се изказаха, че метата не са били много важно за един сайт. да си публикува думите със златни букви у тефетеро и лексикона кат гениалната мисъл на столетието!Метата за мен са дрехоте на чиляка ,ако ми дойде един с едно голямо CV но мръсен, масльонкаджия изобщо няма да го наема да рабти при мене, колкото и ще цензове да има у CVто си! ето ти тези 30% процента дето сакам за колегата от процентите!
А защо искам да са 75 евро да ви светна и да ви открехна за да не тънете в блажено неведение.Сайта не е за мен ,а за клиент от който ще взема хубави пари та максимално да спечеля.ПАЗАРНА ИКОНОМИКА!:wink:

га имаще тема
10 стотинки за добавяне на обява пак реваха
но се намериха хора който я искаха тази рабта, затва всеки сам решава за себе си.
Предлагането според търсенето -законите на икономиката!
 
От: 75 евро за подобен сайт!

А защо искам да са 75 евро да ви светна и да ви открехна за да не тънете в блажено неведение.Сайта не е за мен ,а за клиент от който ще взема хубави пари та максимално да спечеля.ПАЗАРНА ИКОНОМИКА!:wink:

Според теб твоя труд, от който ще вземеш хубави пари, повече ли струва от труда и времето, което някой ще отдели за направата на такъв сайт почти безплатно за теб?
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Според теб твоя труд, от който ще вземеш хубави пари, повече ли струва от труда и времето, което някой ще отдели за направата на такъв сайт почти безплатно за теб?

Нали не се опитвате, да събудите съвестта в човека? Просто има и такива хора. Тарикатчета или отворковци. Той за него си е много готин, но е интересно, че в стремежа си да се изтъкне "цапа" други, които нищо не са му направили ... а сигурно би могъл, да е по-толерантен. Вярвам, че би могъл.
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Според теб твоя труд, от който ще вземеш хубави пари, повече ли струва от труда и времето, което някой ще отдели за направата на такъв сайт почти безплатно за теб?

чиляка сам си решава, колко му струва труда насила не го карам да се спира на мойта сергия и сам преценя да оди по моловете Аз съм сметнал колко ще спечеля , когато някой се реши на заданието и толкова отпускам за пред НАП:wink:
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Нали не се опитвате, да събудите съвестта в човека? Просто има и такива хора. Тарикатчета или отворковци. Той за него си е много готин, но е интересно, че в стремежа си да се изтъкне "цапа" други, които нищо не са му направили ... а сигурно би могъл, да е по-толерантен. Вярвам, че би могъл.

вече ще требе да си купя някой СЕКСТАН ЗА ДА ГЛЕДАМ ОТКЪДЕ ИЗГРЯВАШ И НА КОГО СВЕТИШ!
кого и как съм изцапал?
аааааа въпросния ти ми смехурко
ами аз му писах писмо ,че не става за тва оти имам изисквания, а съотборника му pts ревна отдека съм разбрал дали не става
и като постнах няколко 30% кода оревяхте колко уж сме велики можело и без мета
е за вазе може без мета, но азе кат селски тарикат си сакам сайто да има потури с мадури т.е метатагове!


п.с.Преглеждам всяка една оферта, но отговарям само на тези които цената ме удовлетворява
 
Последно редактирано:
От: 75 евро за подобен сайт!

вече ще требе да си купя някой СЕКСТАН ЗА ДА ГЛЕДАМ ОТКЪДЕ ИЗГРЯВАШ И НА КОГО СВЕТИШ!
кого и как съм изцапал?
аааааа въпросния ти ми смехурко
ами аз му пиах писмо ,че не става за тва оти имам изисквания а съотборника му pts ревна отдека съм разбрал дали не става
и като постнах няколко 30% кода оревяхте колко уж сме велики можело и без мета
е за вазе може без мета, но азе кат селски тарикат си сакам сайто да има потури с мадури т.е метатагове!


п.с.Преглеждам всяка една оферта, но отговарям само на тези които цената ме удовлетворява

Добре не "цапаш", а просто имаш изисквания, на които те не отговарят. Ясно. Много предприемачески успехи ти пожелавам! :)
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Научете се да си водите споровете интелигентно. Тия псувни и обиди не ви издигат много в очите на четящите. Просто съвет! ;)
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Тази тема шега ли е? Ти серизоно ли искаш клонинг на виденов.бг за 150лв? За толкова пари няма да се навие и индиец да го направи хаха.
 
От: 75 евро за подобен сайт!

Научете се да си водите споровете интелигентно. Тия псувни и обиди не ви издигат много в очите на четящите. Просто съвет! ;)


аз търпим та търпим и после га почнат те и аз скачм у окопитр защото съм нетърпелив!

Тази тема шега ли е? Ти серизоно ли искаш клонинг на виденов.бг за 150лв? За толкова пари няма да се навие и индиец да го направи хаха.

вече се навиха! за радост моя и мъка за индийците , които и те не се навиха!!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе