Продава се: 8г. е-магазин, .bg, Open Cart с леки доработки, трафик, подходящ за всякаква стока ( към момента съм изтрил стоката). НОВА ЦЕНА ->650лв

tanipo

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Може да го ползвате само като домейн или пък всичко към него.

8г. бг домейн, 8 буквен, последните 4 - shop. Линкове - 23 сайта, 6600 входящи събирани по естествен начин. Трафик 500 уникални 80% директ, 20% търсене. Продавани са бижута, часовници, портфейли. Категориите стоят.

Системата е OpenCart, леко доработена за по лесен чекаут и качване на продукти, не е актуализирана скоро.

Правната част на магазина е изгладена спрямо изискванията на законодателството ( гаранции не давам, винаги има нещо още ).

Магазина може да е един добър старт за някой, който иска да стартира. Няма да коментирам продажби и.т.н. продавам домейн, система, и малкото входящ трафик, има и някаква репутация. Мога да покажа в друга платформа над която нямам контрол мнения на клиенти за моята работа.

Магазина беше моят старт, след което съм си направил профилирани такива, но в момента така или иначе спирам всичко. Иначе е работил до предният месец.

Има и блог с няколко статии.

НАМАЛЕНА ЦЕНА 650лв

Колеги предполагам съм пропуснал много неща, ще очаквам вашите въпроси, коментари и забележки.
 
Последно редактирано:
Нова цена за бърза продажба -> 750лв
 
Здравей, може ли информация на ЛС за магазина, благодаря. :)
 
Намалил съм цената още - 650лв.
 
Привет, може ли ЛС с повече инфо?
 

Горе