Продава се: 8 Годишен Уебсайт PR3 DMOZ Listet

Stop

Active Member
Рейтинг - 100%
32   0   0
Здравейте,

Продавам български информационен сайт на 8 години, одобрен в DMOZ от 7.

Домейна на сайта е .info


Трафика е няколко стотин човека на месец.

Целта е някой който се занимава със SEO да го купи за да го ползва за свои клиенти.


Никога не съм продавал линкове, ползвал съм го за 2-3 мои проекта, което означава че през всичките 8 години е имало 3 изходящи линка към други сайтове.





ЦЕНА: 200 лв.


Всичко което би заинтересувало евентуален купувач на подобен сайт е обяснено, ако има други въпроси не се колебайте да питате.

Винаги когато продавам сайт в обявата публикувам домейна, но поради естеството на покупката това няма да се случи този път, заради бъдещия собственик, също така на лично също няма да го пращам на всеки любопитен.
 
От: 8 Годишен Уебсайт PR3 DMOZ Listet

Изпратил съм ти информация.

За да изпратя сайта гледам следното:

Постове, от колко време сте член на форума, Rep Power. В случая на azsum по постовете му и темите си личи, че се занимава с покупко продажба на линкове и SEO.

Още веднъж се извинявам ако някой не получи информация (до сега само 2ма са проявили интерес и са я получили), но сайтът ще отиде при сериозен човек, и затова и аз се отнасям сериозно към продажбата му.

Поздрави!
 
От: 8 Годишен Уебсайт PR3 DMOZ Listet

Може ли и на мен на ЛС
 
От: 8 Годишен Уебсайт PR3 DMOZ Listet

Здравей,

Може ли да ми изпратиш информацията за сайта?
 
От: От: 8 Годишен Уебсайт PR3 DMOZ Listet

Изпратил съм ти информация.

За да изпратя сайта гледам следното:

Постове, от колко време сте член на форума, Rep Power. В случая на azsum по постовете му и темите си личи, че се занимава с покупко продажба на линкове и SEO.

Още веднъж се извинявам ако някой не получи информация (до сега само 2ма са проявили интерес и са я получили), но сайтът ще отиде при сериозен човек, и затова и аз се отнасям сериозно към продажбата му.

Поздрави!

Значи нямам шанс да видя сайта
Поздрави
 

Горе