Продава се: ...

Stop

Active Member
Рейтинг - 100%
32   0   0
Първо да уточня, че въпреки, че бизнесът вече е на печалба се изисква да отделяте време за него и ако това не е Вашата сфера не бих препоръчал да инвестирате време и усилия.

Ако проявявате реален интерес към пазара на бебешки и детски стоки и планирате да стартирате търговия, то определено сайтът, с който възнамерявам да се разделя е страхотна възможност.

Проектът е малко над 1 година, през която е вложено много време и труд за да се създаде сайтът, да се оптимизира, да се въведат над 4000 продукта с голяма степен на уникалност на описанията, да сe договорят условия с най-големите вносители на детски стоки в България, с които имаме подписани договори за dropshiping - цялата наличност е качена и се купуват само поръчаните от клиенти продукти.



До момента средствата инвестирани в реклама са над 6 000 лв.

През последните 5 месеца проектът е на печалба. Като печалбата само от 1 от тези месеци покрива цялата загуба през времето, когато магазинът не е бил на печалба.
Оборот: XXXX - XXXXX

Има месеци, през които оборотът е по-висок от исканата цена.

Вложени са и не малко средства за SEO Оптимизация и платени публикации по сайтове, от които се очаква да се вдигнат и посещенията от Google, което би намалил разходът за реклама, който е основно перо към момента.

Има и налична стока за около 4000 лв без ДДС - която не влиза в цената на сайта.

Цена: 10 000 лв без ДДС и ще бъде издадена фактура.
 
Последно редактирано:
Здравейте, благодаря за професионално написаната обява за продажба. Бих искал да попитам следното: каква е логиката/действието на буквата “О” пред “Бебе”? Бихте ли ни казали защо е използвана, и каква е нейната идея? Какъв ефект сте търсили за да я поставите на първа/челна позиция?
 
Бях описал наличната стока без ДДС, и реших да променя исканата цена да бъде също без ДДС - за по-прегледно.

На практика цената не се променя.

Ако имате други въпроси и намерения - съм оставил телефон за връзка.

Поздрави!
 
Бях описал наличната стока без ДДС, и реших да променя исканата цена да бъде също без ДДС - за по-прегледно.

На практика цената не се променя.

Ако имате други въпроси и намерения - съм оставил телефон за връзка.

Поздрави!
Здравейте, благодаря за коректното обяснение. Бих искал комуникацията ни да бъде публична, това е изключително важно за хилядите потребители, които ще прегледат тази тема. Кажете ни, този проект има ли пряка конкуренция, и защо всъщност решихте да кажете “СТОП” на тази успешна идея? Извинявам се за това, че задавам журналистически въпроси, но искам да изградя собствена представа за вашата обява.
 
Не знам дали е така, но отстрани изглежда все едно му подаваш за забивка :)

Успех с продажбата иначе...


Здравейте, благодаря за коректното обяснение. Бих искал комуникацията ни да бъде публична, това е изключително важно за хилядите потребители, които ще прегледат тази тема. Кажете ни, този проект има ли пряка конкуренция, и защо всъщност решихте да кажете “СТОП” на тази успешна идея? Извинявам се за това, че задавам журналистически въпроси, но искам да изградя собствена представа за вашата обява.
 

Горе