9 Причини защо не можеш да излъжеш Гъгъл

От: 9 Причини защо не можеш да излъжеш Гъгъл

Скоро не съм писал, защото съм позагърбил БГ пазара. ...

А, то не била на български статията!
 
От: 9 Причини защо не можеш да излъжеш Гъгъл

добра статия, браво! и аз съм на мнение, че за дългосрочни проекти няма смисъл изобщо някой да опитва да цака системата ;) аз съм твърдо за качествено съдържание, което ще накара потребителите да влизат пак или натурално да линкват и шерват. всеки обаче си има свои виждания за нещата.
 
От: 9 Причини защо не можеш да излъжеш Гъгъл

До толкова са добри филтрите им за спам, че реално, за да симулираш реален интерес към сайт илиза почти толкова скъпо, колкото да инвестираш в качествено съдържание, етично SEO и добра стратегия за социалните мрежи.
 
От: 9 Причини защо не можеш да излъжеш Гъгъл

До толкова са добри филтрите им за спам, че реално, за да симулираш реален интерес към сайт илиза почти толкова скъпо, колкото да инвестираш в качествено съдържание, етично SEO и добра стратегия за социалните мрежи.

тук според мен въпросът е с каква цел е създаден сайта. Ако е за бързо генериране на приходи, и не е насочен към потребителя е нормално да ползваш първата стратегия - минимум разходи. ако създаваш нещо, което наистина искаш да предизвика интерес и вследствие на този интерес започваш да печелиш, няма смисъл от спам.
 
От: 9 Причини защо не можеш да излъжеш Гъгъл

Бързото генериране на приходи изисква винаги ресурс: пари, авторитет/контакти в соц мрежи и с популярни в сферата хора и др. Бързи приходи от SEO трудно.
 
От: 9 Причини защо не можеш да излъжеш Гъгъл

Времето прекарано на сайта/посетени страници ще стават все по-важни фактори, което е логично.
Djeims, подканващото човече за share е готино, откъде мога да си намеря едно такова за вордпреса:)
 
От: 9 Причини защо не можеш да излъжеш Гъгъл

Тия дни пускам един нов ЕН проект - онлайн магазин и съм решил да пробвам без черни магии да видим дали Г ще го оцени.
Ако до месец два има ефект ще споделя
 
От: 9 Причини защо не можеш да излъжеш Гъгъл

Тия дни пускам един нов ЕН проект - онлайн магазин и съм решил да пробвам без черни магии да видим дали Г ще го оцени.
Ако до месец два има ефект ще споделя

Там е истината. В следващата статия ще опиша как докарах над 500 000 уникални посетители за около 6 месеца с вложение от 3к и докарах пет цифрени печалби. И в последствие лошият линк профил на сайта доведе до спад в трафика и намали печалбите с 90% месечно.
 
От: 9 Причини защо не можеш да излъжеш Гъгъл

Записах се за темата. Като пуснеш още една статия пусни линк в тази тема ако може :)
 
От: 9 Причини защо не можеш да излъжеш Гъгъл

Супер статия и аз чакам да видя следваща статия :D
 
От: 9 Причини защо не можеш да излъжеш Гъгъл

Готина статия.
А веселото оформление е супер!

За да цакаш някого, трябва да имаш по-висока карта от него. Блъфовете на маса може да имат ефект. Но в АйТи областта не виждам да имат и мизерен шанс.
 
От: 9 Причини защо не можеш да излъжеш Гъгъл

Горе в дясно: Опции за темата.
 

Горе