Aктивация на акаунт Адсенс, Колко още да чакам..?

matrixbglan

Active Member
Пичове кажете някой пиниз как да ме удобрят или поне да ми разгледат регистрацията в адсенс...
Преди 4 месеца се регистрирах за първи път и пише че до седмица ще ми отговорят но няма никакъв отговор:(
До сега съм направил 6 регистрации от 6 различни и-мейла и нито една не е удобрена.. в смисал те дори не са я прегледали...

Сайта ми си има контент домейна е .us ... каква може да е причината :oops: Пробвах и с блог на блогспот пак същата работа :)
Код:
Профила не е активен
   Тъй като молбата Ви още се разглежда, AdSense профил с тези входни  данни не съществува. Ще прегледаме молбата Ви до седмица от датата на  подаване и ще се свържем с Вас чрез емайл. Щом бъдете одобрени за  участие в AdSense, ще може да влезете в профила си и да започнете.
Кажете как по някакъв начин да ме удобрят.. или да си купя направо 1 акаунт от някъде....
 
От: Aктивация на акаунт Адсенс, Колко още да чакам..?

Мерси приятелче.Сега ако ме активират ще мога ли да си махна партниорството с тия док сток.. ?
 
От: Aктивация на акаунт Адсенс, Колко още да чакам..?

Ти си оставаш партньор с тях 50/50, но можеш и да ползваш акаунта за свои сайтове и блогове. 100% от печалбата отива при теб.
Няма разлика от обикновения акаунт.
 
От: Aктивация на акаунт Адсенс, Колко още да чакам..?

Значи то само си отчита ако рекламирам там разни файлове в сайта на доксток делим 50/50 ако си слагам рекламки по моите сайтове 100% за мен..
Горе доло за колко време активират акаунта имаш ли представа?
 
От: Aктивация на акаунт Адсенс, Колко още да чакам..?

Ей @Viko OБИЧАМ ТЕ ! най накрая ми активираха акаунта.

Кажи според теб дали сичко е нормално
Код:
Достъп на трети страни

Хост

Дял от приходите за хоста
[IMG]https://www.google.com/adsense/v3/gwt/clear.cache.gif[/IMG]

Състояние
[IMG]https://www.google.com/adsense/v3/gwt/clear.cache.gif[/IMG]

Действие

blogger.com
0% от приходите от съдържание

Активиран
деактивиране на достъпаdocstoc.com
50% от приходите от съдържание

Активиран
деактивиране на достъпа
Това значи че всички пари които направя от блог на блогспот си идват при мене
А от всички пари които направя на платформата на доксток 50% за мен 50% за доксток ?

Също ми показва че ще ми плащат в ЕВРО но мога да сменя валутата след като направя 10евра ... това трябва ли да ме притеснява
Интересува ме също статистиката която следи за кликове по рекламите на гугъл на живо ли се обновява или на 24 часа ?
 
Последно редактирано:
От: Aктивация на акаунт Адсенс, Колко още да чакам..?

Хаха :D Всичко идва при тебе на 100 процента освен изкараното от доксток. Така го разбирам.
Статистиката се обновява на живо, а това че си в евро не трябва да те притеснява. Има много теми по този въпрос във форума.
Потърси и ще намериш
 
От: Aктивация на акаунт Адсенс, Колко още да чакам..?

Вико благодаря ти за отговорите :)
Хепислакър всичко си бачка логвам си се умирам от кеф :)
Сега ще прочета и темата за данъците ддсто осигуровките и глобите за втори път защото първия път като я четох не чатнах нищо :mad:
 

Горе