A&S - SEO Оптимизация

radeff

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Искате реклама?Искате събмит?Искате популяризиране на сайта ви?Обърнете съм към нас!A&S ви гарантира бърза и евтина реклама и оптимизация на вашия сайт.Какво предлагаме накратко:
-Събмит в директории(ваш списък)
-Събмит в директории(готов списък)
цена:0,03ст на директория
-Рекламa , включващa популяризиране на сайта в социални мрежи,форуми и т.н.
цена - договаряне
-Писане и добавяне на уникални статии, ревюта, резюмета и др на всякакви теми.
цена - в зависимост от обем на текста
-Предлагаме и услуга пакет, която включва:събмит в над 1000 дир, рекламa
цена - 40 лв


e-mail: a.radeff at gmail.bg
skype: yoo.maan


Гарантираме качество, бързина и коректност!!
 
Последно редактирано:
От: A&S - SEO Оптимизация

Кофти е, когато пишеш с два ника един след друг, отстрани изглежда така, че все едно целиш да прецакваш и по този начин може да отблъснеш потенциален клиент.

пп. Сорри за оффтопика в Пазар, но предимно тук ползваш този похват и затова ти го пиша тук.
Иначе, когато не става въпрос за пари и е ползван от професионалист, то методът наистина е полезен в доста ситуации... още си спомням с възхита есето от 2001г. на Негово Прегъзходителство Д-р Ментайлов по този повод.
 
От: От: A&S - SEO Оптимизация

Кофти е, когато пишеш с два ника един след друг, отстрани изглежда така, че все едно целиш да прецакваш и по този начин може да отблъснеш потенциален клиент.

пп. Сорри за оффтопика в Пазар, но предимно тук ползваш този похват и затова ти го пиша тук.
Иначе, когато не става въпрос за пари и е ползван от професионалист, то методът наистина е полезен в доста ситуации... още си спомням с възхита есето от 2001г. на Негово Прегъзходителство Д-р Ментайлов по този повод.


Нив сме 2 млади момчета търсещи малко работа и страничен доход.. няма за какво да се тревожиш!
 
От: A&S - SEO Оптимизация

Като сиамски близнаци сте значи... еднакъв стил на писане, едни и същи грешки, едни и същи координати (самият факт, че добавяш и други координати чак след забележката е показателен).

Пискането "ъп, ъп" при бъмп също прави лошо впечатление - означава че или "ъпачът" е непълнолетен, или си няма и понятие за интернет-етикета.
 
От: От: A&S - SEO Оптимизация

Като сиамски близнаци сте значи... еднакъв стил на писане, едни и същи грешки, едни и същи координати (самият факт, че добавяш и други координати чак след забележката е показателен).

Пискането "ъп, ъп" при бъмп също прави лошо впечатление - означава че или "ъпачът" е непълнолетен, или си няма и понятие за интернет-етикета.

Имаш лично съобщение! Надявам се да спреш да спамиш в темата след това. :)
 
От: A&S - SEO Оптимизация

Първо, трябва да научиш значението на думата "спам".
Второ, опитвах се да ти спестя евентуални проблеми, тъй като освен, че начинът ти на представяне би отблъснал всеки потенциален клиент, който може да мисли, то имаш и всички шансове да предизвикаш бан с малоумното си бъмпване по всякакви теми. Когато имаш някакво предложение - оферираш и си траеш, докато не се появят някакви промени по неговите условия.
С неадекватното си поведение и лично съобщение постигна това, че повече няма да получаваш съвети от мен, но всеки път, когато забележа, че бъмпваш тема и се опитваш да измамиш, ще бъдеш бухан по тиквата, докато ти дойде акъла в главата.
 
От: A&S - SEO Оптимизация

ех ето ги поредните специалист които предлагат СЕО Оптимизация
 
От: A&S - SEO Оптимизация

О-то не е ли самото то Оптимизация?

;) да, а към сео оптимизаторите, какво представлява "Рекламни кампании"
 
От: A&S - SEO Оптимизация

Никога от никого не съм искал съвети, незнам защо си тръгнал да ме "съветваш" strana.За пореден път казвам, че съм коректен тип и никога не бих използвал какъвто и да е вид измама.Със Ставри си помагаме взаимно, не разбирам защо направихте такъв проблем.Към хорасио , то си е написано какво предствалява - накратко "рекламиране на сайта".От сега нататък пишете в темата само ако искате да работите с нас, не да се заяждате.Моля ви.
 
От: A&S - SEO Оптимизация

да бе то ясно 4е ще рекламирате сайта, само че ми се струва че понятието е доста широко, въпроса ми е как, иначе хората се дразнят понеже предлагате "едно такова с едно такива".
 
От: A&S - SEO Оптимизация

да бе то ясно 4е ще рекламирате сайта, само че ми се струва че понятието е доста широко, въпроса ми е как, иначе хората се дразнят понеже предлагате "едно такова с едно такива".

Създаване на теми във форуми и профили в социлани мрежи, по този начин повече хора ще посетят твоя сайт (да речем) и ако останат доволни от съдържанието на сайта, ще продължават да го посещават.Толкова ли е сложно?
 
От: A&S - SEO Оптимизация

за съжаление не съм от хората които (да речем) плащат за евентуални посетители. Успех!
 

Горе