AdBrite VS BidVertiser

Adbrite или BidVertiser ?

  • Adbrite

    Votes: 26 56.5%
  • BidVertiser

    Votes: 20 43.5%

  • Общо гласове
    46
От: AdBrite VS BidVertiser

Захванах се и аз от три дни с bidvertiser, сайтовете ми предимно са извън България. Днес гледам общо 9500 импреси на всички сайтове и нито един клик.
Регистрирах се в chitika.net и все още не са ме одобрили, колко дни се чака за одобрение при тях. Или кажете някои сайт за кликове извън БГ.

bidvertiser са пълна боза,мое мнение-когато дойде време да ми платят 1 седмица преди това има се въртяха техни реклами,2 дена преди да ми преведат парите и хоп вашия акаунт е затворен поради това ...бля бля,след това месеци наред ми пращаха спам да им ставам рекламодател докато не им се скарах и спряха със спама.

chitika- имам 3 сайта одобрени около 3 седмици чаках за първия и втория,3 тия автоматично го одобриха,но слабо е при тях,рекламите се показват от посещения от търсачки.Имам събрани някой цент незнам кога ще стигна 10$ :)
 
От: От: AdBrite VS BidVertiser

bidvertiser са пълна боза,мое мнение-когато дойде време да ми платят 1 седмица преди това има се въртяха техни реклами,2 дена преди да ми преведат парите и хоп вашия акаунт е затворен поради това ...бля бля,след това месеци наред ми пращаха спам да им ставам рекламодател докато не им се скарах и спряха със спама.

chitika- имам 3 сайта одобрени около 3 седмици чаках за първия и втория,3 тия автоматично го одобриха,но слабо е при тях,рекламите се показват от посещения от търсачки.Имам събрани някой цент незнам кога ще стигна 10$ :)

Да приятелю, малко плащат наистина но и редовно. И аз им търся алтернатива и се захласнах по подписа ти - smowtion.com

....Ама имам проблем - не ми се визуализират рекламите - Защо???
 
От: От: AdBrite VS BidVertiser


....Ама имам проблем - не ми се визуализират рекламите - Защо???

пробвай с iFrame,аз имах проблем с js разтягаха ми се,но винаги се показват.виж през ие как са...
ето една темичка от
rtsoft :
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=16085&highlight=smowtion

А подписа ми е,смесица от любовни чуства :) :twisted:
 
От: AdBrite VS BidVertiser

аз ги слагах за малко, но под ие 6 имаха някакви проблеми, под другите версии на ие така и не ги пробвах
или не мисе позваше банера или забиваше сайта и целия браузер
Така и неразбрах на клик ли плащат или само на някакво действие
 
От: AdBrite VS BidVertiser

Важното е да има някаква алтернатива на гугъл адсенс,че много келеш се наля и почна да става мизерия на всякъде.
Искаш да плащаш данъци в България,но от друга страна своите ти правят мизериии,като не мислят че и те губят...
 
Последно редактирано:
От: AdBrite VS BidVertiser

Тия пичове ме изхвърлиха.....Бидветисето плаща редовно, но днес го хванах, че лъже кат за световно лайното. И ся кво да правя - adbeens ли да пробвам - те са май англичани...някой знае ли имат ли пейпал опция?
 
От: AdBrite VS BidVertiser

AdBrite са ми плащали едно време, BidVertiser беше използван от един мой приятел, но акаунта му някак изчезна мистериозно на втория месец.
 

Горе