adbrite

От: adbrite

Защо толкова искаш да печелиш за 1000 посещения. Твоя сайт е подходящ да си сложиш 3 големи Адсенс банера на видни места и да печелиш на клик.
Да приемем, че CTR ти е 2% => всеки 50-ти цъка на рекламата - 20 клика на 1000 посещения и при средна цена на клик 0,05$ получаваме 20 x 0,10 $ = 2$ за 1000 посещения => по добре адсенс отколкото адбрайт.
 
Последно редактирано:
От: adbrite

защото почти никой няма да клика а така ще си печеля без да правя нищо въпреки че доколкото разбрах за 1000 посещения е 50 цента но.........
а по въпроса ми защо ми пише само това в банера и няма нищо
пък и сега имам една идея за адбрите
мисля да си направя собстевн autosurf и да си направя 100 блога във всеки блог да сложа adbite и ако в autosurfa имам по 1000 посетители дневно който гледат 1000 сайта 100 от който са мойте блогове така ще печеля по 50 цента от всеки блог....
какво мислите дали ще стане
 
От: adbrite

.......:lol:
Тоя банер е там за да си харесат advertiser-ите твоя блог и да си постнат банерите.
Трябва да имаш хубав контент за да го харесат(има и кампании за автоматично)
autosurf...:lol: има много по-добри идеи
 
От: adbrite

Защо толкова искаш да печелиш за 1000 посещения. Твоя сайт е подходящ да си сложиш 3 големи Адсенс банера на видни места и да печелиш на клик.
Да приемем, че CTR ти е 2% => всеки 50-ти цъка на рекламата - 20 клика на 1000 посещения и при средна цена на клик 0,05$ получаваме 20 x 0,10 $ = 2$ за 1000 посещения => по добре адсенс отколкото адбрайт.

П.П. ако поста ми ти е помогнал можеш да ми добавиш репутация от везничката
CTR 2% Бъзикаш ли се? Вярно, че с импресиите които се правят няма да искара нищо и наистина е по-добре да разчита на кликове, ама наистина съм заинтересован да ми дадеш съвет как се прави такъв % :)
 
От: От: adbrite

CTR 2% Бъзикаш ли се? Вярно, че с импресиите които се правят няма да искара нищо и наистина е по-добре да разчита на кликове, ама наистина съм заинтересован да ми дадеш съвет как се прави такъв % :)
Ако сложи банер 720ь90 най-отгоре където е това от безплатния хостинг и още няколко на добри места (също големи) ще има CTR 2%.
 

Горе