Addon домейн в GoDaddy и настройка на name servers

xpressbg

Member
Здравейте, преди 3 дни регистрирах .com домейн в godaddy. Какво трябва да направя за да работи, освен да го добавя като addon домейн (става въпрос за друг хостинг акаунт в godaddy) ? Вече минаха 48 часа, а доколкото прочетох, когато искам да хоствам домейн, закупен от godaddy при самите тях, няма нужда от промяна на name server-ите... Все още продължава да ми излиза default page-a.
 
От: Addon домейн в GoDaddy и настройка на name servers

Качил ли си някакъв сайт на хостинга ти?
 
От: Addon домейн в GoDaddy и настройка на name servers

Да, и чрез опцията "Preview Website" всичко си излиза както трябва.
 
От: Addon домейн в GoDaddy и настройка на name servers

Да, и чрез опцията "Preview Website" всичко си излиза както трябва.

Първо, установи дали проблема е в твоя или в техния телевизор. Това може да направиш като си изчистиш кеша на браузъра и / или отвориш сайта през някакво прокси. Интернет доставчиците пазят някакъв кеш на нейм сървърите или така си мисля, но при смяна на нейм сървъри ми се е случвало промяната да се отразява при един доставчик след 10 минути при друг след 2 дни :) По принцип този кеш не трябва да се пази повече от 48 часа и това е причината да дават тези стойности, като часове, регистраторите на домейни.
 
От: Addon домейн в GoDaddy и настройка на name servers

Провери си директорията в която си сложил сайта. Ако е wordpress да не би да си инсталирал в папка wp, ако е така тогава сайта ще се отваря на адрес домейн(дот)ком/wp
 
От: Addon домейн в GoDaddy и настройка на name servers

Първо, установи дали проблема е в твоя или в техния телевизор. Това може да направиш като си изчистиш кеша на браузъра и / или отвориш сайта през някакво прокси. Интернет доставчиците пазят някакъв кеш на нейм сървърите или така си мисля, но при смяна на нейм сървъри ми се е случвало промяната да се отразява при един доставчик след 10 минути при друг след 2 дни :) По принцип този кеш не трябва да се пази повече от 48 часа и това е причината да дават тези стойности, като часове, регистраторите на домейни.

Изчистих си кеша чрез flushdns, пробвах и чрез proxy, и с друг browser и все тая...
 
От: Addon домейн в GoDaddy и настройка на name servers

Добави му днс-те които са ти посочили в имейла при активация на хостинга.
 

Горе