Addsense : задържане на приходите !?

ZDi

New Member
Здравейте,
За 3 дни достигнах Сумарни доходи : ( 13.00$ ) , отварям си профила и какво да видя :
"В момента Вашите плащания са задържани. За освобождаване на плащанията е необходима реакция от Ваша страна. Повече подробности..."

Полълних данъчната информация и избрах съответно да начин за получаване на парите но остана :

Необходимо действие
Моля въведете своя ПИН

Обаче ПИН Код нямам и ще чакам да го получа на адреса който съм посочил в рамките на 3-6 седмици.

Въпроса ми е ще получа ли 13$ и ще мога ли да искарам още докато не съм въвел ПИН кода.Също така ми е интересно след като съм избрал да получавам парите с чек с гарантирана експресна доставка ако имам 100$ баланс ще получа 76$ или трябва да имам 124$+ за да получа парите ?

Благодаря ви
 
Първо - докато си чакаш Пина парите си се трупат.
За второто :) (явно нямаш търпение да си получиш първия чек, което е нормално) си мисля че ако имаш точно 100 долара ще ти вземат от тях 24 и ще получиш чек за 76 долара. Но ти това можеш да го промениш и да ти го изпратят чека със стандартна поща.
 
Направи каквото е нужно от твоя страна и ще се получи. А и то не се губи, невярвах че пращат чек с $13, но може и да не са ти го пратили още, предполагам че до $50 е минимума, нали?

П.С: entwickler, Сори бате, но до 4 линка в подписа са разрешени.
 
Направи каквото е нужно от твоя страна и ще се получи. А и то не се губи, невярвах че пращат чек с $13, но може и да не са ти го пратили още, предполагам че до $50 е минимума, нали?

П.С: entwickler, Сори бате, но до 4 линка в подписа са разрешени.


Вече е 100 минимума
 
Явно само entwickler ме е разбрал, мерси за информацията.
Blinky изпратили са ми ПИН по пощата за да видят дали адреса ми е валиден и след въвеждането на този пин код ще мога да получавам парите и 120$ да бяха пак щяха да ги задържат за момента защото не съм въвел кода още ;) Имам друг въпрос ако Импресиите са 1000 а eCPM 35.00$ - ще получа 3.5$ ли?
 
Интересно защо обаче адсенса отчита по малко импресии? get quickly ми от чита 200 а адсенса 100 някаде
 
сигурно са излезли public service ads, а и понякога след много reloads спират да се броят импресиите. А и getclicky мисля, че няма как да го филтрираш за твоя IP адрес (поне на първо четене аз не можах)
 

Горе