AddThis.com ревю - Социални бутони за вашия сайт

Blinky

Owner
Факт е, че няма съвременен сайт без социални бутони. Те се превърнаха в стандарт и всеки, които ги отрича би могъл да навреди на неговата популяризация и разпространение из мрежата. AddThis.com е сайт даващ възможност на всеки един сайт да сложи уиджит, които да визуализира тези бутони, както и да бъдат на 100% функционални, за да може всеки потребител, при желание, да сподели сайта, страницата, статията - като я прибави в съответния социален сайт, в който има акаунт.

Слоганът им "Make sharing easy" говори сам по себе си какво реално давате на вашия сайт. Може да къстамизирате джаджите така, че да лепнат добре на дизайна и да изберете най-предпочитаните от вас социални сайта. Много в важно да се знае, че е необходимо регистрация, за да може освен да се ползва, да следите и статистиките чрез тези бутони.

AddThis е най-популярната платформа за споделяне на съдържание. Той дава на потребителите един много лесен начин за споделяне на интересно съдържание в социалната мрежа, като помага за повишаване на трафика. Нещото, от което вашия сайт има нужда.

AddThis Overview Video - дава яснота какво точно представлява сайта и как би бил полезен за всеки потребител, използващ го.

[video=youtube;tlCeFOdbmjg]https://www.youtube.com/watch?v=tlCeFOdbmjg&gl=US&hl=e[/video]

Екипът на сайта живее в Washington DC, New York и Trivandrum. Създаден е от хора от цял свят. Те са инженери, артисти, музиканти, родители и хокейни играчи.
 
От: AddThis.com ревю - Социални бутони за вашия сайт

Доволен съм от тях. Ползвам ги отдавна. Търсех и други подобни социални бутони, но за сега те са най-добри. Имат и бутон за Свежо. Наскоро направиха няколко промени и го няма floating bar-a. Исках да пробвам и новите им тулове за препоръчани статии, но нещо немога да го оправя.
 
От: AddThis.com ревю - Социални бутони за вашия сайт

Нямат много висок рейтинг в Уърдпрес на плъгина им. Аз ползвам това Simple Share Buttons Plus , купих си про версията за 1-2 евро някъде и съм доволен.
 
От: AddThis.com ревю - Социални бутони за вашия сайт

Принципно съм противник на 3rd party services.
 
Re: От: AddThis.com ревю - Социални бутони за вашия сайт

Нямат много висок рейтинг в Уърдпрес на плъгина им. Аз ползвам това Simple Share Buttons Plus , купих си про версията за 1-2 евро някъде и съм доволен.
Аз там използвам ShareIT, май така беше и съм доволен. Има и много други яки социални плъгини. ;)
 
Re: От: AddThis.com ревю - Социални бутони за вашия сайт

Нямат много висок рейтинг в Уърдпрес на плъгина им. Аз ползвам това Simple Share Buttons Plus , купих си про версията за 1-2 евро някъде и съм доволен.
Аз там използвам ShareIT, май така беше и съм доволен. Има и много други яки социални плъгини. ;)
 

Горе