adf.ly - допълнителен доход от линкове + доказателство

pninja

New Member
Програмата е проста и елементарна, ако сте използвали linkbee или linkbucks знаете за какво става въпрос, а ако не сте.... хмм пишете в темата ако искате и ще ви обясна как точно работи.

2evcc9w.png


Сами виждате че България е доста назад като плащане, така че ако действате само в сайтове с посещения от България, може би програмата няма да е много ефективна за вас. Но ! Това със сигурност са най-високите рейтове за посещения от САЩ, Англия и Канада, които може да намерите в подобни програми !

104ivzc.png


Плащането става автоматично в началото на всеки месец, щом сте достигнали минимума от $5. Може да избирате между AlertPay и PayPal.

2u4n1bl.png


Това ми е доказателството че наистина плащат ! Linkbucks плащат смешно малко, а Linkbee не плащат въобще, така че не се чудете а се регистрирайте !
Няма значение какви линкове ще шринквате, важно е те да се отварят много пъти, по възможност от хора от САЩ или Англия !

Регистрирайте се като мой реферал --> http://adf.ly/?id=56205
 
От: adf.ly - допълнителен доход от линкове + доказателство

Ти написа ли си домашните ?
 
От: adf.ly - допълнителен доход от линкове + доказателство

Ти написа ли си домашните ?

Защо така реагираш? Страницата не работи, както трябва (имаш някакви наблюдения)? или се заяждаш?
Аз не се заяждам, но с такива отговори, объркваш останалите (като мен), които искат да научат нещо ново.
 
От: adf.ly - допълнителен доход от линкове + доказателство

може да се пробва..
 
От: adf.ly - допълнителен доход от линкове + доказателство

хмм като гледам за БГ нещата пак са осакатени :(
 
От: adf.ly - допълнителен доход от линкове + доказателство

Не прочетох цялата статия. Почнах и помислих че представя ПТЦ сайт.
И се извинявам за неумесня пост.
Защо така реагираш? Страницата не работи, както трябва (имаш някакви наблюдения)? или се заяждаш?
Аз не се заяждам, но с такива отговори, объркваш останалите (като мен), които искат да научат нещо ново.
 
От: adf.ly - допълнителен доход от линкове + доказателство

Тъпото в случая, е че след като даваш линк води към техния сайт и чака, ако цъкнеш на SKIP ADS тогава води към линка... и заради това много хора не знаят какво да правят след като цъкат на линка... а иначе си плащат...
 

Горе