Admin Panel за сайта ми...?

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Имам нужда от админ панел за сайта ми - да мога да ъпдейтвам по-лесно,да добавям нови менюта и подобни...

П.С.Да кажем имам готов сайт или начална страница с направен от мен дизайн и искам да го използвам...

П.С.2.
Попитах на няколко места но просто ме "уплашиха" - казват ми "трябва да научиш еди кой си език и т.н....
Има ли някакво готово решение или не ?
 
Много мерси за информацията!
Само че доколкото успях да го инсталирам това мамбо ли к'во е там разбрах че немога да използвам мой си дизайн, а трябва другия(вградение) греша ли ?

Сега инсталирам Joomlata ( никога не съм предполагал, че ще използвам това :D ) и там ли стоят тай нещата?

П.С.
Досега ползвах hit.bg ,но акто знаете няма нито php нито MySQL...
Сега пробно ги слагам на 9999mb.com баче не ми харесват никак рекламите...някой може ли да ми препоръча добър хостинг с повечко мб и месечен трафик ? (и да поддържа горе споменатите неща де :) )
 
мамбото подържаше допълнителни темплейти само че не съм го ползвал от отдавна да не кажа от години така че не ме питай как точно става :oops:

ако си тръсиш безплатен хостинг можеш да погледнеш тук

www.free-webhosts.com/

или да направиш 100 смислени поста във форума и да спечелиш хостинг от нас
 
Хихиих тук като гледам последно време много се спами :)
Има ли някой който може да се похвали с хостинг :)

П.С.
Мм...май ще се захващам за работа(смислени постчета),но предполагам че ще имам проблеми с тоя админ панел...
 
samo da ti kaja 4e puk missy ne iska nito edna ot vi nagradi.taka 4e qvno 4e tq za ni6to ne pretendira.tq si poly4ava. :evil: se6ta6 li se?
 
Ам то и на мене много много не ми трябва ама пък като ди дават вземай :wink:
Ще видим :p
 

Горе