Adnow vs Mediavenus?

Adnow vs Mediavenus?

  • Adnow

    Votes: 9 33.3%
  • Mediavenus

    Votes: 9 33.3%
  • Друга (посочи я в поста си)

    Votes: 9 33.3%

  • Общо гласове
    27
чудя се дали да не пробвам easyads.
С тия олигофрени не се занимавай.

Искат хиляди импресии дневно, а реално могат да осигуряват реклами с CPM от 1-2 ст. Като ги ограничиш по CPM в тяхната система ти казват, че не правиш достатъчно импресии.

Да ама мен не ме кефи да продавам 1к импресии за 2 ст. Халал да са им тия 50 кинта дето ме запалиха с тях.
 
С Criteo имаше 1 силен месец, някакви скъпи реклами на импресии пускаха и се правеха добри пари, но от 2 години много слабо. Все пак ако имате по-големи сайтове може да се изкарват добри пари с тях, а когато нямат реклами предварително си заредил код на друга рекламна мрежа в системата им и излизат другите ти реклами.
Тъй че за големи сайтове е добре с Criteo, поне над 5000-10000-20000 човека да имате на ден, при по-малко няма да докарате 50 евро с месеци, а това е минимума за изплащане.
За чуждестранен сайт най-вероятно ще се правят добри пари с тях.
 
С тия олигофрени не се занимавай.

Искат хиляди импресии дневно, а реално могат да осигуряват реклами с CPM от 1-2 ст. Като ги ограничиш по CPM в тяхната система ти казват, че не правиш достатъчно импресии.

Да ама мен не ме кефи да продавам 1к импресии за 2 ст. Халал да са им тия 50 кинта дето ме запалиха с тях.

Тия и мен не ме кефят, ако човек иска да загуби време, пари и нерви нека ги пробва. Това са бившите Изитрейдър.
 
Как пък не се появи 1 читава мрежа да плаща добре и да можем спокойно да монетизираме сайтовете си с българско съдържание!
 
Как ви се струва колеги?, това е MediaVenus

9017830B.jpg
 
Интересно, преди малко заварих акаунта си в Mediavenus с променени имена и въведена банкова сметка и банкова карта. Писах на съпорта, казаха ми че техническия отдел ще ми пише скоро. Дано да е бъг, иначе ще ме обземе малко параноя :D

Иначе имам имената, дори и адреса къде живее даденото лице, но няма да го споменавам за момента.
 
Имам сума за плащане от 20-ти декември..
Вместо да пишеш по форуми пусни един тикет
 
Стига сте писали глупости, Media venus плащат, имаш даже 24 часа на скайпа свой менинджър, който се грижи за вас, днес веднага ми платиха хората, не са измамници, винаги плащат ето снимка че са ми платили
c0ab19fcb82042c3a29ac2e49095885c.png
26753cff1aa445c2b7c8bad004a34bcd.png
 
Абе не съм бе, ако имаш реклами на медията трябва да имаш връзка с тях по скаип, когато искаш да теглиш им пишеш и те веднага ти ги изпращат, ако има причина те ще ти я кажат, но и да ти е голямо CTR , все пак пак ще ти изплатят сумата
 
Абе всички ли станаха онлайн предприемачи. Един много умен дядка ми каза следното - ''Когато за един бизнес започнат да говорят масата, то тогава е време да се махаш от този бизнес''
 

Горе