Adnow vs Mediavenus?

Adnow vs Mediavenus?

  • Adnow

    Votes: 9 33.3%
  • Mediavenus

    Votes: 9 33.3%
  • Друга (посочи я в поста си)

    Votes: 9 33.3%

  • Общо гласове
    27
Варира доста, от 3 до 10 стотинки, понякога и по 1 лв :D. Като правиш кода слагаш всички отметки на допълнителни настройки и след това не избираш дългия код, а има кратък за WP и Joomla. Това е в общи линии. Плащат до 20-о число на следващия месец.
 
Mediavenus ми писаха мейл, че прекратяват работата с мен, защото ТЕ нямали продажби. Внимавайте с тях :)
 
Mediavenus ми писаха мейл, че прекратяват работата с мен, защото ТЕ нямали продажби. Внимавайте с тях :)

Потвърждавам за MediaVenus.

След някакъв тестов период казват, че не са доволни от трафика и нямали продажби (нещо, в което ние не можем да сме сигурни и няма как да знаем).

Имайте едно наум за тях.
 
Варира доста, от 3 до 10 стотинки, понякога и по 1 лв :D. Като правиш кода слагаш всички отметки на допълнителни настройки и след това не избираш дългия код, а има кратък за WP и Joomla. Това е в общи линии. Плащат до 20-о число на следващия месец.
При мен не плащат повече от 5-6 стотинки. Какво правиш че да ти плащат по 10 стотинки че понякога и 1 лев?
Иначе си плащат редовно, доволен съм!
 
Ако сайта продава не е ли по- изгодно афилейт програма?
Те тези рекламни мрежи се доближават малко до концепцията на афилиейтите. Като не им генерираш продажби и те отрязват.
 
Здравейте! Кое е най-доброто след Adsense за български трафик от мобилни устройства в този момент?
 
аз бих ги подредил така :

1. Адсенс
2. Етаргет
3. Mediavenus
4. Adnow
5. EasyAds

За поп-ъп реклами

1. PopAds - обаче влияе на адсенса - сваля му РПМ-а.
2. Clever Advert - само десктоп
 
По-скоро са така:

1. Mediavenus
2. AdSense
3. Etarget
4. AdNow
5. EasyAds

От Mediavenus с 1 реклама имам повече приходи от AdSense с 3-4 :D
 

Горе