Продава се: Adobe Creative Cloud (всички приложения - Photoshop, PremierePro, Lightroom и др.) + 100GB облак

И вече са 7 дни.
Май е време тези, които са плащали през пейпал да си отворят диспут за транзакциите.
 
Съжалявам за забавянето. Опитвам се да възтановя админ акаунта си, но източникът ми няма налични. При първа възможност ще изпратя поканите.
 
Моля всички закупили да ми пишат на лично за да уточним дали желаят да продължът абонамента или да бъдат refund-нати.
 
  • Like
Реакции: Sky
При мен мисля, че изчезна това съобщение и всичко си е наред за сега.
 
Има ли някой, който да се е свързал с автора на темата и следователно автора да му е изпратил нова покана?
 
Дааааа помислих си че всичко е наред, но все пак сме в България.
Ползвахме едномесечният тестови период на ADOBE за който си платихме на някой. Като сме си тъпи никой не ни е виновен. Че някой си платихме на по високата цена!
При мен също всичко приключи.
 
Това фотошопа програмата веднъж я инсталирах,ама много екстри имаше и я изтрих:)
 
Беше прекалено хубаво, за да е истина. Нещо, за което плащаме по $60 на месец, да го получите за $10 еднократно :) Не че Windows 10 и Office 365 не съм ги взел на същия принцип, но явно на майкрософт не им пука толкова.
 
Аз не съм си ги взел. Щеше да върне половината, ама нищо не последва.
 
@Blinky тоя направо го изтрий от форума.
Да, такова мнение не е много читаво. За жалост всеки е така. Почти не познавам човек с легални софтове на 100%. От операционни системи, през офис пакети до някакви игри и програми за каквото и да е. ;)
 
Нека вдигнем леко нагоре темата. Гледам, че човекът пак се е разписал из форума, което май означава следваща услуга без никакво покритие. Много е жалко, че това стана с едни нищожни 20 долара, които платихме - толкова ли ти е трудно да ги върнеш? А какво ли ще стане, когато същият този човек започне да предлага методи за изкарване на пари?

Пазете се от него! Въпросът вече не е само принципен, защото потребителят продължава да пуска съмнителни теми.
 

Горе