Adsence - показва реклами само на начална страница

След известно време ще се възстанови показването. Имах този проблем 15 дни.
Леле, чак толкова ли бе? И как се оправи? От само себе си.....моя познат нищо не направи също, защото просто не знаеше, тук таме му се появиха, но не съм го проверявал наскоро дали всичко му е ОК. Явно и при него сигурно са онлайн.
 
Само се оправя. Аз търсих много проблемът от къде може да е, но не намерих нищо и оставих така нещата след което се възстановиха сами и пак започнаха да се показват по 4,5 в статия. На началната страница си имах реклами, но в статия нямах.

Дано да съм бил полезен.
 
Само се оправя. Аз търсих много проблемът от къде може да е, но не намерих нищо и оставих така нещата след което се възстановиха сами и пак започнаха да се показват по 4,5 в статия. На началната страница си имах реклами, но в статия нямах.

Дано да съм бил полезен.
Разбира се, че си бил. Дано е автора се похвали със същото. Колкото и да се храним тук с някои, трябва да се уважава бизнеса им и това, което правят. Чакаме включване от него също.
 
Съществена промяна няма..И преди ми се беше случвало това, но беше за 4-5 дни и както казва djokando - пак започнаха да си се показват. Може би е бъг или някакво скрито наказание. Махнах някои реклами, тук-таме се показват, но на по-стари статии. На новите няма промяна. Все още търся решение. Ще пробвам на един домейн да сменя темата, но не вярвам нещо да се промени.
 
Съществена промяна няма..И преди ми се беше случвало това, но беше за 4-5 дни и както казва djokando - пак започнаха да си се показват. Може би е бъг или някакво скрито наказание. Махнах някои реклами, тук-таме се показват, но на по-стари статии. На новите няма промяна. Все още търся решение. Ще пробвам на един домейн да сменя темата, но не вярвам нещо да се промени.
И да смениш темата файда няма да има. Всичко съм опитвал. Някакъв временен бъг е.. Не се притеснявай и на мен на няколко пъти се е случвало. Ще се оправи само.
 
Чакаме и ще видим. Най-интересното е, че в настройките на автоматичните реклами се показват навсякъде, като влезеш няма никой :D
Защо не пробваш да си сложиш в статиите ръчно след 1ви, 2ри,3 ти абзац или където решиш. Аз лично процедирам така, всеки сайт пускам автоматични + 1 фиксирана. Така поне ще избегнеш голям отлив на приходи.
 

Горе