AdSence цена на клик

glndrk

Well-Known Member
Едно кратко проучване към хората ползващи адсенс каква цена получавате на клик към момента?
 
Отрязаха още повече покрай фалшивия вирус. В момента падна до 8 евро цента на уса калпак при нормално около 12 цента. Като цяло си върви постепенно надолу клика, примерно 2012г същия трафик се оценяваше на 25-30 евро цента.
 
Отрязаха още повече покрай фалшивия вирус. В момента падна до 8 евро цента на уса калпак при нормално около 12 цента. Като цяло си върви постепенно надолу клика, примерно 2012г същия трафик се оценяваше на 25-30 евро цента.
Ама ти нали уж беше станал православен земеделец?!

Какви кликове, какви вселенски безсмислици и какъв земен матриализъм та тресе пак?
 
Ама ти нали уж беше станал православен земеделец?!

Какви кликове, какви вселенски безсмислици и какъв земен матриализъм та тресе пак?
Имам блогове на автопилот от години, не се безкопой.
 
А за БГ трафик?

При мен паднаха на между 0.01 и 0.04 ненормална работа...
Другото интересно което забелязвам, че като че ли CPC се движи според кликовете. 3 клика 0.07, 6 клика 0.04?
Как е при вас?
 
Имам блогове на автопилот от години, не се безкопой.
Демек даже нямаш намерение да се покаеш задето пилееш земното време и килобайтите на миряните по света?
 
Демек даже нямаш намерение да се покаеш задето пилееш земното време и килобайтите на миряните по света?
Прав си, прощавайте, ако съм обидил някой.
 
Последните 7 дни - 0.02 евро и CTR 1%. При мен това значи 4 пъти по-зле от преди...
 

Горе