Adsens питане

Kogo

Member
Здравейте,
вчера за пръв път пуснах Adsens. Питанията ми са две:

1. На главната съм праснал кодовете на 7 реклами, от тях 2 не искат да се визуализират и проблема не е при мен. Защо? В контролния панел на Adsens пише че са активни и т.н., ама нищо няма.

2. Може ли да се трият реклами в контролния панел на Adsens. Вече направих 11 и някои от тях не са ми нужни, как да намаля броя им?

Благодаря предварително!
 
От: Adsens питане

....вчера за пръв път пуснах Adsens....

За къде бързаш? Прочети добре условията, за да не останеш без адсенсе от много мерак.

1. На главната съм праснал кодовете на 7 реклами, от тях 2 не искат да се визуализират и проблема не е при мен. Защо? В контролния панел на Adsens пише че са активни и т.н., ама нищо няма.

В условията на адсенсе изрично пише до 3 рекламни полета на страница.


2. Може ли да се трият реклами в контролния панел на Adsens. Вече направих 11 и някои от тях не са ми нужни, как да намаля броя им?

Това по-горе за бързата работа тук също му е мястото. Не могат да се трият реклами. Може да скриеш каналите от панела и просто да не ги слагаш. Първо прецени добре къде искаш да седи рекламата вместо да генерираш излишни кодове, които утре вече няма да ти харесват. Освен това може да използваш един и същи код за няколко страници (ако са на едно и също място - примерно в дясно за всички страници). Оптимизирай си нещата по-ефективно. Имаш право на 200 канала и не си заслужава да ги хабиш само за един сайт.

И прочети условията добре.
 

Горе