Adsens с новост за мобилни телефони

elflame

Well-Known Member
Днес гледам в adsens тази новост:

------------------------
Представяме Ви рекламите на ниво страница
Осигурете си приходи от съдържанието си с новаторски нови рекламни формати. Рекламите на ниво страница са оптимизирани да се показват само когато ще имат добра ефективност, предоставят добра практическа работа на потребителите и също така се настройват лесно.

Поставете този рекламен код в маркера <head> (или в горната част на <body>) на страниците, на които искате да се показват рекламите. Кодът е един и същ за всички страници и сайтове и не се налага да го променяте дори ако коригирате настройките си за рекламите на ниво страница.
----------------------------

Как да го ползвам това с сайт wordpress къде да сложа кода искам да е само за постовете. Но не знам къде да го сложа кода.
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Днес гледам в adsens тази новост:

------------------------
Представяме Ви рекламите на ниво страница
Осигурете си приходи от съдържанието си с новаторски нови рекламни формати. Рекламите на ниво страница са оптимизирани да се показват само когато ще имат добра ефективност, предоставят добра практическа работа на потребителите и също така се настройват лесно.

Поставете този рекламен код в маркера <head> (или в горната част на <body>) на страниците, на които искате да се показват рекламите. Кодът е един и същ за всички страници и сайтове и не се налага да го променяте дори ако коригирате настройките си за рекламите на ниво страница.
----------------------------

Как да го ползвам това с сайт wordpress къде да сложа кода искам да е само за постовете. Но не знам къде да го сложа кода.
Досегашните реклами само от джаджи ли ги добавяш?
Влизаш в админ панела ---> Външен вид ---> Редактиране на темата --> public.php (настройка на публикациите) и там добавяш кода, където точно искаш да се показва в публикациите.
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Page-levevel ads, от миналата година са още. Слагаш кода в хедъра и готово.
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

public.php тука съм си добавял реклами. Въпроса е, че тука искат кода да е <head> (или в горната част на <body>) а в wordpressa не изглежда така кода.

<?php get_header(); ?>
да го поставя под този код ли. Говорим за това което постнах в първия пост а не за нормални реклами от гоогле.
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Влизаш в header.php и го пействаш точно под <head>
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Може би ще трябва повече време. Понеже не ги показва винаги в момента.
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Мега зле, 0.1 рпм
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Мега зле, 0.1 рпм

RPM на страници или на импресии гледаш?
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Тази опция калдата я имаха от доста време
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Очаквах сайтвете да пръснат от тази опция, но не отчетох дори и минимално повишение, странно. Чудя се как мога да видя статистики само за пейдж-левел рекламите?
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Очаквах сайтвете да пръснат от тази опция, но не отчетох дори и минимално повишение, странно. Чудя се как мога да видя статистики само за пейдж-левел рекламите?

Моите реклами, от дясно избираш Реклами на ниво страници, и после горе в дясно преглед на отчет на ниво страници
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

При мен също не забелязвам никаква разлика.
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Залепените отдолу рекламки много слаба кликаемост , тези които се появяват на цял екран обаче са много силни. Аз оставих само 2рите.
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Залепените отдолу рекламки много слаба кликаемост , тези които се появяват на цял екран обаче са много силни. Аз оставих само 2рите.

Хм.. не се бях замислял, честно казано при мен дори не съм ги виждал тези на цял екран, виждал съм само тези долу.
Явно сайтовете са ми много бързи и рекламата на цял прозорец няма шанс да се покаже. :D Щото четох че тя ше се показва в промеждутъка между две кликания и докато потребителя чака, ще му показва реклами. Явно трябва да забавя сайтовете ми.:D
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Хм.. не се бях замислял, честно казано при мен дори не съм ги виждал тези на цял екран, виждал съм само тези долу.
Явно сайтовете са ми много бързи и рекламата на цял прозорец няма шанс да се покаже. :D Щото четох че тя ше се показва в промеждутъка между две кликания и докато потребителя чака, ще му показва реклами. Явно трябва да забавя сайтовете ми.:D
Няма такова нещо. Просто не се появява винаги , но когато го направи - много повече хора кликат. Тези залепените от долу са загуба на пространство.....
Виж си репорта и виж импресиите и кликовете на 2те - тези на цял екран са много по доходоносни.
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Тези големите не се появяват на всички мобилни устройства. Имаше май списък някъде из упътванията.
 
От: Adsens с новост за мобилни телефони

Не се появат при всеки клик, а само когато гоогле реши че е ок. Правят малко импресии но клик рейта е висок. Точно за това си заслужават само те да се ползват. Това малкото залепеното ,нз защо при мен хипер слабо се представя и го разкарах
 

Горе