Adsense Баннаха DP :)

toretic

Member
Статия - http://blogs.digitalpoint.com/entry.php?b=192

:D Просто нямам думи. Google vs DP. Как може да са толкова малоумни от Google, че да блокират един от не само top earners, ами и приятел, партнъор...? Толкова много са направили от DP за Google, не вярвам да има сайт, който да е допринесал към Google Adsense специално повече от DP.

Мнението ви по въпроса?
 
От: Adsense Баннаха DP :)

Еми какво да кажа. Тъпите олигофрени наистина са затворили не който трябва. В DP имат специална секция за скапаната им програма, а те глупаците какво направиха. Освен ако не е грешка на някой смотан едитор. Но днес по някое време изчезна адсенса им и ми стана страно. От началото си мислех, че нещо упдейтват, ама после (след няколко часа) пак нямаха.

Какво друго да кажа, изродията е пълна и там. Като знам колко е чувствителна програмата и как като хванат някой няма компромис и т.н. не се учудвам че им се е случило на DP. Погледнато от друга страна, как може да баннеш един от най-големите си партньори. И другото което ми направи кофти впечатление в тази е***а програма е, че отношението им не е миналао на го-горно ниво. В нормалните програми (независимо колко ти е голямо пикалото) се толерират топ кучетата, за да си останат с тях и да им помогнет да стимулират разстежа им. Това тук е некъв измислен от тях си цирк. Даже не знам що за PR са си направили сега. :)
 
От: Adsense Баннаха DP :)

Какво като е DP, в Адсенс приемат малки , големи , всякакви .. за тях си е е просто един сайт :)

едит : Няма никаква конспирация в случая според мен :) При толкова много потребители просто няма как да има индивидуални правила за всекиго поотделно . А на Гугъл политиката е ясна - интересува ги собствената им печалба... DP да си решават проблемите сами.
 
Последно редактирано:
От: От: Adsense Баннаха DP :)

Тва DP е баси клоаката и без туй - да мрът. :evil:

Едно време въртах сума ти малоумни далаверки там понеже бях един такъв заблуден ентусиаст.... Сега ахъм да го отворя по случайност и после трябва си търкам екрана и ръцете с антибактериален сапун. :shock:

То сичкото Трети свят там - едни черни мустакати и чалмати надничат от хаватарите, чудо... :shock::evil: Едни бизнеси по $20 макс въртят та се пукат!

Сриват световната икономика да ги ************************... :evil:
 
Последно редактирано:
От: Adsense Баннаха DP :)

Напоследък е тенденция не само при адсенс да се банват лоялни партньори.
 
От: Adsense Баннаха DP :)

Някой ги е натопил като им е ползвал пъблишер номера в сайтове нарушаващи политиката на гугъл, някой нарочно го е направил :) За да ги прецака, а и чесно казано разбирам го този, насъбрал им е :) Напляскал го е на хазартни сайтове ама бая сайтове :)
 
От: Adsense Баннаха DP :)

То уж имало защита срещу това с тоя whitelist-а, ама явно не и в техния случай :)
 
От: Adsense Баннаха DP :)

Някой ги е натопил като им е ползвал пъблишер номера в сайтове нарушаващи политиката на гугъл, някой нарочно го е направил :) За да ги прецака, а и чесно казано разбирам го този, насъбрал им е :) Напляскал го е на хазартни сайтове ама бая сайтове :)
Амии бъркаш сЪ. Има си оторизирани сайтове, от които само може да се показва кодът ти
 
От: Adsense Баннаха DP :)

А защо тогава кодът им се е показвал и на десетки хазартни сайтове :) с които нямат нищо общо ? :) Прочети статията в блога на DP и ми я разясни :)
 
От: Adsense Баннаха DP :)

А защо тогава кодът им се е показвал и на десетки хазартни сайтове :) с които нямат нищо общо ? :) Прочети статията в блога на DP и ми я разясни :)

И на мен точно това ми е много интересно, тъй като и аз също ползвам тази им услуга "white list", както и много от вас предполагам. Какво пречи на някой които ми има зъб да ми блъсне акаунта?
 
От: Adsense Баннаха DP :)

Така си е, има равни, ама има и по-равни. :)

Ееее, каквото и да си говорим не е като да баннеш некъв сайт с по 20 посещения на ден или подобно, не че на последък DP не се е превърнал в сбирщина от индийски маймуни и кофти материал от цял свят. :)
 

Горе