Adsense ЕПС и УниКредит Булбанк

mitk0o0o0

New Member
Здравейте. До сега винаги ми бяха извършвани плащанията чрез чек и редовно ги осребрявах при УниКредит. В началото човекът на касата там ми каза че за осребряването и т.н. ще си взимат 15 евро такса. Вчера разбрах че таксата се е вдигнала на 20 евро което е доста депресиращо като вземем в предвид че приходите ми са едва 90 евро на месец.

Мисля да се прехвърля на ЕПС плащане и изглежда това изисква банкова сметка което не е проблем да си отворя обаче си нямам и представа как този вид заплащане работи и най-вече ме интересува дали има такса и дали е безумна сума като тази за чековете.

Моля ако някой използва този начин да отговори, ще сам ви много благодарен.
 
От: Adsense ЕПС и УниКредит Булбанк

Здравейте. До сега винаги ми бяха извършвани плащанията чрез чек и редовно ги осребрявах при УниКредит. В началото човекът на касата там ми каза че за осребряването и т.н. ще си взимат 15 евро такса. Вчера разбрах че таксата се е вдигнала на 20 евро което е доста депресиращо като вземем в предвид че приходите ми са едва 90 евро на месец.

Мисля да се прехвърля на ЕПС плащане и изглежда това изисква банкова сметка което не е проблем да си отворя обаче си нямам и представа как този вид заплащане работи и най-вече ме интересува дали има такса и дали е безумна сума като тази за чековете.

Моля ако някой използва този начин да отговори, ще сам ви много благодарен.


Е добре де... WU защо не ползваш? В твоя случай е най-удачно, нито сметка ти трябва нито нищо... Тея чекове са отживелица от поне 3 години!
 
От: Adsense ЕПС и УниКредит Булбанк

Е добре де... WU защо не ползваш? В твоя случай е най-удачно, нито сметка ти трябва нито нищо... Тея чекове са отживелица от поне 3 години!

Вярно ли е че няма никаква такса?
 
От: Adsense ЕПС и УниКредит Булбанк

Значи получавам известие че ми бе извършено плащане и след 2 дни ходя до офиса им и си взимам парите?

Да, получаваш и на мейла и в акаунта номер, с който отиваш в най-близката банка или офис с WU и си вземаш парите. Ако промениш сега данните за плащане ще си получиш парите другия месец до към 25-ти.
 
От: Adsense ЕПС и УниКредит Булбанк

Да, получаваш и на мейла и в акаунта номер, с който отиваш в най-близката банка или офис с WU и си вземаш парите. Ако промениш сега данните за плащане ще си получиш парите другия месец до към 25-ти.
Благодаря за отговорите. В такъв случай мисля че ще се преместя на WU плащане.
 
От: Adsense ЕПС и УниКредит Булбанк

С WU си получаващ парите на 25 на другия месец.
 
От: Adsense ЕПС и УниКредит Булбанк

Ако регистрираш сметка в ПИБ ще можеш да си получаваш парите и там без проблем.

Поздрави

При ПИБ наистина няма такса за входящ превод, но има зверски комисионни за теглене на каса, особено ако е юридическо лице. Аз миналия месец се изнесох от ПИБ и минах към Прокредит банк. От 1 март при тях отпадна таксата за входящ валутен превод, а също и нямат такси при теглене на каса. Де факто си е само месечната такса от 10 лева за фирми и 6 или 8 лева беше за физически лица. Кофтито е, че закриха над половината от клоновете в София, но все пак положението не е свръх-безнадеждно :)
 

Горе