Adsense адрес за верификация

Здравейте,

Тази седмица явно ми е тръгнало да се "усирам" с пощенските адреси и все без да искам. На преди малко от Адсенсе ми пише, че съм стигнал прагът от 10 ЕВРО (бях го зарязал адсенса поради други проекти), да обаче за адрес пише само "Град, пощенски код", тоест аз така съм писъл навремето.
Има ли някакъв начин чрез Email или телефон, да се свържа с тях, докато още не са го пратили този код, да се коригира адресът или направо да им пращам личната карта и да ме верифицират.

Сега с тез червени надписи как ми били задържани плащанията, акауната ми прилича на полицеиска сирена.

Благодарности.
 
От: Adsense адрес за верификация

Първо, прагът не е 10 евро, дори не е 100 евро, а е 70 евро. Ако говорим за долари, май беше 100 долара. В акаунта си можеш да промениш, който си искаш параметър - адрес, имена и прочие. Но ако не си получил верификация на акаунта, за мен по-вероятно е да ти е блокиран акаунта. Какви са червените ленти? Прочети маркировката и пастни тук. Иначе, ще ти дадем съвет с червеното ясновидско око.
 
От: От: Adsense адрес за верификация

@momcheto точно 10 евро е прагът за потвърждаване на адрес.

@bigdarkmad за да потвърдиш данните трябва да получиш писмо с пин код ако не си получил нищо.
Прочети това за заявка на нов ПИН код и реагирай според случая ти.
Аз четох. Но проблемът е от това, че този месец не очаквах да ги стигна тези 10 ЕВРО, но явно съм получих неочаквани приходи и така ме изненадаха. Когато съм създавал профилът съм написъл в адрес само "град, пощенски код", БЕЗ Улица, Номер на улицата, Вход, Етаж и т.н. По - този начин дори писмото да го изпратят до населеното място, няма как да се разпредели дори по район, понеже няма написан такъв, съответно или дуректно ще го върнат или ще ВИСИ в централна пощенска станция. Това с висенето не е толкова лошо, понеже може да намина да си го взема, обаче няма как да знам кога ще дойде и там не са от най - любезните като ходих по 10 пъти за 1 месец (личен опит).
Четох в този форум, че има хора, верифицирали акаутните си направо с копие на лична карта изпратено, за мен лично е по - добър вариант от колкото да изгубя 5 месеца в чакане и разправяне.
От Гугъл пък още може да не са пратили писмото, но за акаунти като моят директна връзка с тях не е достъпна...
 
От: Adsense адрес за верификация

Чел си ама друг път. Ясно е написано, че 4 седмици след първото изпращане ще можеш да направиш нова заявка и да си смениш адреса ако желаеш.
 
От: Adsense адрес за верификация

Какво ти пречи да си редактираш профила?
 
От: Adsense адрес за верификация

Изчакай един месец и ще ти даде прави да си редатираш адреса. Принципно пише кога са ти пратили настоящото писмо и на какъв адрес.
Редактираш го и пак искаш да ти пратят писмо с верификационен код.

Внимавай, защото имаш макс. 3 опита за верификация/редактиране на адреса си.

Няма нищо страшно - изчакваш месец, редактираш си на правилния адрес, после пак искаш да ти пратят писмото и като го получиш си въвеждаш кода от писмото в системата им и си готов да направиш минимум 70 евро (доколкото помня е прага) и да ги ги вземеш с western union, чек или банков (препоръчвам ти western union)

Успех с печалбите.
 
От: Adsense адрес за верификация

Изчакай един месец и ще ти даде прави да си редатираш адреса. Принципно пише кога са ти пратили настоящото писмо и на какъв адрес.
Редактираш го и пак искаш да ти пратят писмо с верификационен код.

Внимавай, защото имаш макс. 3 опита за верификация/редактиране на адреса си.

Няма нищо страшно - изчакваш месец, редактираш си на правилния адрес, после пак искаш да ти пратят писмото и като го получиш си въвеждаш кода от писмото в системата им и си готов да направиш минимум 70 евро (доколкото помня е прага) и да ги ги вземеш с western union, чек или банков (препоръчвам ти western union)

Успех с печалбите.

Благодаря, идеята ми беше да избегна това чакане, ама май няма да ми се размине. Благодаря за препоръките и аз съм се насочил към western union (въпреки, че съм 100% сигурен, че не ги трият след 2-3 дни данните, ами баш си ги ползват от банката, примерно да доносничат на Данс). Имам още един въпрос, макар и банален, но докато си чакам кодът, мога ли да продължа да трупам приходи в Адсенсе или акаунтът е временно замразен до потвърждение?
 
От: Adsense адрес за верификация

Акаунта си ти работи. Нищо с него не е променено, но ако стигнеш до 70 евро не можеш да си ги вземеш докато не удостовериш адреса.
 
От: Adsense адрес за верификация

Добре. Благодаря на всички за отделеното време и изказаните мнения. Ще постъпя така както ме посъветвахте.
Още веднъж благодарности и хубав ден.
 

Горе