adsense ваучър 50лв - за 15лв.

Nicx

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Привет,

Продавам ваучър на стойност 50лв. Цената е 15.

Валиден е до 30.03.2009 :)
 
От: adsense ваучър 50лв - за 15лв.

Мисля, че да. И се плаща такса от около 10 лв или долара за активация на акаунта (еднократно). Но не съм сигурен... мина време от активирането на моя акаунт и вече не помня :)
 
От: adsense ваучър 50лв - за 15лв.

Привет,

Продавам ваучър на стойност 50лв. Цената е 15.

Валиден е до 30.03.2009 :)

Здравей,

Имам доста голям интерес към ваучера. Обаче преди това искам да те питам защо не го ползваш ти самия ?
Освен това, вауера за нови потребители ли е или не? Може ли да се използва със вече активирани акаунти?
Може ли да се използва с акаунт, който вече е активирал промоционален, безплатен ваучер?

Ще очаквам отговор.

Поздрави,
Борисов
 
Последно редактирано:
От: От: adsense ваучър 50лв - за 15лв.

Здрасти,

Цитирам ти самия Г:
"Промоционален ваучер за реклама в Google се предоставя само на нови
клиенти на Google AdWords, които се регистрират посредством онлайн
процедурата на самообслужване на адрес adwords.google.bg и чиито
профили са създадени не по-рано от 14 дни преди въвеждането на
промоционалния код."


Накратко - за нови потребители, имаш срок от 14 дни след регистрацията, в който можеш да го въведеш. Не съм чувал за друг тип ваучъри, въпреки че този въпрос постоянно се задава в темите.

Официално по 1 ваучър на акаунт, но аз минах с 2. Актиривах един още при регистрацията и още един на 13-тия ден. Пробвах и трети, но него не прие. Няма гаранция, че и при теб ще стане с повече от един.

Не го ползвам защото акаунтът ми е стар, а и все още не съм изхабил парите от старите ваучъри :)

Здравей,

Имам доста голям интерес към ваучера. Обаче преди това искам да те питам защо не го ползваш ти самия ?
Освен това, вауера за нови потребители ли е или не? Може ли да се използва със вече активирани акаунти?
Може ли да се използва с акаунт, който вече е активирал промоционален, безплатен ваучер?

Ще очаквам отговор.

Поздрави,
Борисов
 
От: adsense ваучър 50лв - за 15лв.

Между другото объркал съм заглавието на темата. Писал съм "adsense ваучър", а то си е adwords ваучър :) Тъпо.
 
От: От: От: adsense ваучър 50лв - за 15лв.

Здрасти,

Цитирам ти самия Г:
"Промоционален ваучер за реклама в google се предоставя само на нови
клиенти на google adwords, които се регистрират посредством онлайн
процедурата на самообслужване на адрес adwords.google.bg и чиито
профили са създадени не по-рано от 14 дни преди въвеждането на
промоционалния код."


Накратко - за нови потребители, имаш срок от 14 дни след регистрацията, в който можеш да го въведеш. Не съм чувал за друг тип ваучъри, въпреки че този въпрос постоянно се задава в темите.

Официално по 1 ваучър на акаунт, но аз минах с 2. Актиривах един още при регистрацията и още един на 13-тия ден. Пробвах и трети, но него не прие. Няма гаранция, че и при теб ще стане с повече от един.

Не го ползвам защото акаунтът ми е стар, а и все още не съм изхабил парите от старите ваучъри :)

Здравей,

В такъв случай, се надявам някой от колегите тук да може да се възползва от ваучера, защото не спадам към тази категория.

Отностно видовете ваучери мисля, че има и друг тип, който е отново промоционален и става за след тези 14 дни. Това обаче не мога да го потвърдя в момента.

Благодаря ти за отговора и успех!

Поздрави,
Борисов
 
От: adsense ваучър 50лв - за 15лв.

Здравей имам интерес към ваучера, как да се разберем за плащането?
 

Горе