Adsense - врене на обновяване

wladimir

New Member
Здравейте, съфорумци. Днес активирах профил в Adsense и блога ми започна да показва реклами - линкове и картинки (300 на 250) в дясната колона. Уникалните ми посетители за днес са около 100 със средно 1.8 pageviews. Като прогнозен приход ми пише 0.01 euro. Колко често се обновява тая статистика, тъй като ако не от кликове то вероятно съм изкарал нещо с импресии, тъй като нишата ми е за електронна музика на английски, а там рекламите са готини? Предварително благодаря.
 
От: Adsense - врене на обновяване

Здравей. По мои наблюдения се обновява на около 15 минути, а щом пише прогнозни приходи 0,01 евро, значи си изкарал около 1 цент. Успех.
 
От: Adsense - врене на обновяване

Ако искате вярвайте, но за всеки потребител е различно .. за това може и на 30 минути, може и на 20..
 
От: Adsense - врене на обновяване

И за да не отварям нова тема да попитам ся кат стигна 1000 импресии ще получа ли нещо за тях, защото досега каквото ми е отчетено ми е от кликове?
 
От: Adsense - врене на обновяване

Адсенс не плащат за импресии
 
От: Adsense - врене на обновяване

Adsense няма да ти заплати за импресиите, но те ще ти помогнат да направиш повече парички от кликове. ;)
 
От: Adsense - врене на обновяване

Не е вярно, че не плаща за импресии. Има си реклами, които се заплащат и за импресии, но са много малко. Аз лично съм имал за определени позиции начислени суми без да има кликове. Лошото е, тези суми са 1, 2, 3, 10 цента - такива пари.
 
От: Adsense - врене на обновяване

Доколкото знам има параметър CPM. Има и RPM, който намалява при приближаване до 1000. Иначе и без отчетени кликове съм забелязал, че ми се добавя по някой цент, но дали е някакво изравняване или временна добавка за импресии - все още не съм сигурен.
 
От: Adsense - врене на обновяване

Уебсайтове

Показвайте в уебсайта си реклами, подходящи за интересите на аудиторията Ви, и печелете от валидни кликвания или импресии.

Ей това го пише още на логин страницата на адсенса - мисля, че дава ясен отговор дали се плаща и за импресии
 

Горе