Adsense или нещо друго

Dean

New Member
Здравейте, дано да съм оцелил темата. Имам едно сайтче за красиви български момичета, що годе има посещения, но повечето са от фейсбук. Искам да му сложа някакви реклами, та да капе по някоя стотинка, но не знам какви ще са подходящи за сайта ми.
Това е сайтчето beautifulgirlsbg . com бих се радвал ако ми кажете какво ще е най-добре да му сложа и къде. Мерси
 
От: Adsense или нещо друго

По принцип най-добре е адсенд, но не знам дали ще те одобрят, защото нямаш кой знае какво съдържание.
Също те съветвам да скриеш урл-то на сайта си, има доста истории във форума как след като разкрие някой сайта си, и след ден-два го банват от адсенс.
 
От: Adsense или нещо друго

нещо не разбрах,а какво съдържание трябва да има, значи само снимки не става. А как да си скрия URL-to
 
От: Adsense или нещо друго

нещо не разбрах,а какво съдържание трябва да има, значи само снимки не става. А как да си скрия URL-to

Трябва да имаш съдържание в сайта, иначе няма да те одобрят. Не може само със снимки.
Урл-то го махни от темата.
 
От: Adsense или нещо друго

Dean изтрий си входящите писма, че нещо не ми дава да ти пиша съобщение (сигурно е препълнена). Искам да те питам нещо.
 
От: Adsense или нещо друго

Добре, сега ще проверя
 
От: Adsense или нещо друго

Каквото и текстово съдържание да имаш, на такъв сайт адсенс не може да имаш. На мен са ми пращали предупреждение за малко по дълбоко деколте, а ти тука си доста по навътре в нещата:) Изобщо не си прави труда да кандидатстваш. Търси други варианти...
 
От: Adsense или нещо друго

Ок, аз вече се отказах от такива реклами :)
 

Горе