AdSense и банер на Online Bookmaker, разрешеноно ли е на една страница?

trrrack

New Member
Здравейте,
От тази година съм си направил сайт за футболни прогнози и все още работя по усъвършенстването му.
Имам пуснати Adsense реклами на всички подстраници на сайта, освен на основната (Home page). На нея съм сложил няколко банера на Online букмейкъри на мястото на рекламите от adsense. На home page имам също и секция със обмяна на линкове на хазартни сайтове и на други свързани със футболни прогнози, анализи и статистика. Доколкото съм запознат с правилата на adsense, нямам право да поставям рекламите им на страница където имам подобни линкове (с хазартна ориентация). Дотук добре, затова съм поставил няколко банера вместо adsense на страницата с линкове.

Искам да попитам ако някой може да даде съвет дали от adsense ще ме оставят да имам на другите подстраници, където нямам линкове към други сайтове, но имам вече поставени и работещи adsense реклами, да си сложа наоколо и няколко банера на букмейкърите?

Благодаря предварително ако някой може да даде съвет!

soccer1x2.net
 
От: AdSense и банер на Online Bookmaker, разрешеноно ли е на една страница?

Според мен недей рискува - макар и да са страници на сайта ти, все пак се гледа самия сайт а той вече се занимава с това, което според Гугъл Адсенс е грешно.
 
От: AdSense и банер на Online Bookmaker, разрешеноно ли е на една страница?

Благодаря за съвета, все още не съм решил как да постъпя.
 

Горе