adsense пореден закрит профил къде бъркам

Sky

Well-Known Member
Правех по 2 € горе долу на ден не е много но пак е нещо ,заради предния блокиран профил смених домейна и сега пак същото
не съм цъкал на рекламите,нямам фейк посещения или от сайтове за трафик и се чудя аджеба къде е причината
Здравейте, Ivaylo Kostov,

Наскоро преглеждахме записите в нашата система и установихме, че Вашият
AdSense профил представлява значителен риск за рекламодателите на
AdWords. Тъй като присъствието на профила Ви в нашата издателска мрежа
може да причини финансови загуби на рекламодателите в бъдеще, взехме
решение да го закрием.

Моля да проявите разбиране, че тази стъпка е необходима за защитата на
интересите на нашите рекламодатели и другите AdSense издатели.
Разбираме, че това може да Ви причини неудобства, и Ви благодарим за
разбирането и сътрудничеството.

Ако имате въпроси относно профила си или предприетите от нас действия,
моля не отговаряйте на този имейл. Повече информация ще намерите на
адрес
https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153&hl=bg.

С уважение,

Екипът на Google AdSense
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Да не би да имаш някакъв забранен кънтент в сайта си, ако искаш го сподели, по-лесно ще се разбере къде грешиш(ако грешиш, разбира се).
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Забранили са ти сайт и профил, ти си преместил сайта на нов домейн и си си направил нов акаунт в адсенс, така ли?
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Забранили са ти сайт и профил, ти си преместил сайта на нов домейн и си си направил нов акаунт в адсенс, така ли?
Ако е направил така, не знам какво има да се коментира. :shock:

Пич, дай да ти видим сайта и ще се види какъв е проблема. Бъркаш някъде, но така като не знаем нищо, няма как да ти помогнем.
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Блокираха ми предния профил и си регнах нов мейл в Gmail смених домейна и пак кандидатствах наново ,предния отказ беше с същата причина май трябваше първо да помисля малко
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Блокираха ми предния профил и си регнах нов мейл в Gmail смених домейна и пак кандидатствах наново ,предния отказ беше с същата причина май трябваше първо да помисля малко

Ми трябваше. Не виждам как можеш да спасиш сайта. Мисли за монетизация по друг начин, с тоя сайт няма как да стане вече. Отделно си се забатачил и с профила. От тук на татък при най малкото подозрение, че си ти ще заминава профила. Бъди сигурен, че колкото и да маскираш нещата ще те хващат. Трябва ти нов акаунт на друг човек, с друг адрес, с друга поща, с друг компютър, с друг IP и най вече друг сайт ... дълга и широка.


Ако е направил така, не знам какво има да се коментира. :shock:

Пич, дай да ти видим сайта и ще се види какъв е проблема. Бъркаш някъде, но така като не знаем нищо, няма как да ти помогнем.

Яено така е направил:)
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Кои са алтернативите? Аз се сещам само етаргет други има ли?
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Кои са алтернативите? Аз се сещам само етаргет други има ли?

И httpool, обаче и двете са по зле от адсенс. Дай сайта да видим и може да се излезе с някакви по-конкретни предложения.
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Отговорих ти на лични, но ще е добре и другите да видят сайта, и да го коментират.
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Прочете програмните правила на адсенс, имат ли privacy policy и т.н, страници които са задължителни ?
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Кликаш ли по рекламите?
Колко посещения има сайта, защото 2 евро си е доста. Трябва да правиш поне 1500-2000 посещения за тези пари.
Ако имаш някакъв малък трафик може да са се осъмнили и затова да са ти спрели профила!
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Не съм кликал на рекламите и правех по 200-250 посещения на ден
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Кликаш ли по рекламите?
Колко посещения има сайта, защото 2 евро си е доста. Трябва да правиш поне 1500-2000 посещения за тези пари.
Ако имаш някакъв малък трафик може да са се осъмнили и затова да са ти спрели профила!

:confused: То си е доста за бг сайт по принцип, но са ставали и по-странни неща. Аз от 500-600 посещения вадех между 6-8 евра, имаше и някакви рекорди сорта на 11 за тези посещения. Става дума за сайт който нито е на ен нито на бг. Така че не заради сумата са му спряли профила.
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Правех по 2 € горе долу на ден не е много но пак е нещо ,заради предния блокиран профил смених домейна и сега пак същото
не съм цъкал на рекламите,нямам фейк посещения или от сайтове за трафик и се чудя аджеба къде е причината

Може би не им харесва тематиката на сайта или липсата достатъчно уникално съдържание. От това, което виждам има предимно някаква статистика за игрите или играчите, т.е. получава се изброяване, а не текст в истинския смисъл на думата. В меню форум е единственото ти съдържание и то не е много. По-добре за този сайт въобще да изключиш гугитата.
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

добавих реклами от httpool (нещо не отчита изобщо) а иначе сайта се класира добре при търсене по ключови думи
// леле 41 посещения от форума
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Хора вие ме изумявате! Кви са тея пари?
Аз със сайт средно 2000 уникални на ден правя по толкова пари.
Имам и други сайтове с по 200-250 на ден и правя по някви си 20-30 цента средно на ден.
Според мен няма как със 200 посещения средно на ден да правиш по 2 евро.
То трябва всеки 5-ти да ти клика по рекламата, което е доста странно.
Не искам да се заяждам! Просто искам да ти помогна и лично според мен проблема е в кликовете.
Нека пишат тук повечето хора, които имат adsense и могат да потвърдят че парите, които се изкарват
са доста по-малко. Никой рекламодател не иска да плаща за 200 посетителя - 4лв.
Като съвет мога да ти дам да смениш рекламодателите, защото google трудно си променят
мнението. Можеш да сложиш Etarget, където се плаща по-малко, но те имат по голям
избор от страна на банери.
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Представа си нямам колко са били кликовете не съм ги поглеждал но това си е чиста истина за 1 цяла седмица имах 12.61 €
ама имах...
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

според мен са те отрязали заради съмнително висок CTR - помислили са, че мамиш. даже според мен имат система, която сама ги засича тези неща. това е особено в сила ако тези 200 посетители на ден всеки ден са едни и същи хора. получило се е все-едно си кликаш на рекламата от различни компютри.

утежняващи обстоятелства:
1. адсенс профилът ти е нов, може-би даже не си получавал плащане още
2. сайтът ти е лапешки, с извинение

аз съм пробвал да си слагам адсенса на най-различни места без никакъв проблем, но новите профили съм забелязал че при най-малкото съмнение горят (обикновено основателно).
 
От: adsense пореден закрит профил къде бъркам

Наистина тоя сайт няма как да вади такива пари по легален начин. И да не клика сам по рекламите сигурно инструктира няколкото си редовни посетители да го правят, а може и те по самонициатива да кликат. Каквато и да е истината няма как Google да плаща по 2 евро на ден за подобен сайт.
 

Горе