Adsense потвърждение

mynigga

New Member
Имам следното питане преди няколко месеца се регистрирах в адсенс и сега ми изисква да си потвърдя адреса като ми изпратят писмото. Има ли начин да си потвърдя акаунта като избегна това ? Притеснявам се да си давам адреса като чета из форума трябвало да съм регистриран по ДДС, да се осигурявам, да подавам декларации всеки месец, което за 50-100 лв печалба на месец не си заслужава . Вече си направих нали сайта всичко е точно.
 
От: Adsense потвърждение

Не може. PIN-a е точно за верифициране на адреса.
 
От: Adsense потвърждение

Аз имам подобен въпрос. Чакам си пин-а, и в Adsense пише, че пристига от 2 до 4 седмици, след датата на изпращането му, та в момента тече 4-тата седмица, а пин все още нямам. Притеснявам се, ако ПИН кода не го получа и/или го получа, но някой ми вземе/изхвърли пощата, какво трябва да направя?
 
От: Adsense потвърждение

Здравейте!
Аз вече съм на трета седмица горе долу и нямам писмо.
А дали има вариант да не пристигне писмото и ако да какво може да следва после?
 
От: Adsense потвърждение

ако не пристигне, поръчваш нов пин и чакаш
 
От: Adsense потвърждение

До колкото знам, след поръчване на пина 2-3 пъти ти излиза опция да си снимаш документ, и да докажеш къде живееш. След това ти одобряват акаунта до 1-2 дена.
 
От: Adsense потвърждение

Когато заявиш ПИН за 3-ти път ти дава опция да изпратиш снимка на лична карта или шофьорска книжка след като им изпратиш снимка ти верифицират акаунта за 10 минути. При мен за 10 минути акаунта ми беше готов след като им пратих писмо със снимка на лична карта.
 
От: Adsense потвърждение

А относно данъците знаете ли какво декларират гугъл на данъчните у нас и има ли вече "изгорели" с глоба, че не са се регистрали по ДДС? Принципно ако избера Уестърн унион за плащане те няма как да знаят, че съм получил плащане, освен ако гугъл не им докладват.
 
От: Adsense потвърждение

А относно данъците знаете ли какво декларират гугъл на данъчните у нас и има ли вече "изгорели" с глоба, че не са се регистрали по ДДС? Принципно ако избера Уестърн унион за плащане те няма как да знаят, че съм получил плащане, освен ако гугъл не им докладват.
Гугъл Ирландия изпращат унифицирана информация до всички данъчни в EU. Колко се обработва от нашите е друг въпрос.

Аз имам подобен въпрос. Чакам си пин-а, и в Adsense пише, че пристига от 2 до 4 седмици, след датата на изпращането му, та в момента тече 4-тата седмица, а пин все още нямам. Притеснявам се, ако ПИН кода не го получа и/или го получа, но някой ми вземе/изхвърли пощата, какво трябва да направя?
При мен дойдоха някъде след 6 седмици. Имаш право на 3 пин рикуеста и после със снимка на ID може да се врифицираш.
 
Последно редактирано:
От: Adsense потвърждение

Гугъл Ирландия изпращат унифицирана информация до всички данъчни в EU. Колко се обработва от нашите е друг въпрос.


При дойдоха някъде след 6 седмици. Имаш право на 3 пин рикуеста и после със снимка на ID може да се врифицираш.
Леле, че то тея 3 пин рикуеста, докато ги изчакам ще минат 3 месеца още.... дано да дойде. :)
Някой има ли идея за над 2000-3000 лева дали трябва нещо да се декларира.
При дойдоха някъде след 6 седмици.
Значи ако не ми дойде тази седмица, да почакам още малко преди да пусна пин рикуест или...? Много шит работа с тая верификация.
 
От: Adsense потвърждение

Леле, че то тея 3 пин рикуеста, докато ги изчакам ще минат 3 месеца още.... дано да дойде. :)
Някой има ли идея за над 2000-3000 лева дали трябва нещо да се декларира.
Значи ако не ми дойде тази седмица, да почакам още малко преди да пусна пин рикуест или...? Много шит работа с тая верификация.
Прави си акаунт на фирмата, плащай си корпоративния данък и си свиркай. За ФЛ е мега простотия, особено ако очакваш такива приходи.
 
От: Adsense потвърждение

Прави си акаунт на фирмата, плащай си корпоративния данък и си свиркай. За ФЛ е мега простотия, особено ако очакваш такива приходи.

Ами там е въпроса, че няма да са редовни тези приходи, очакваните ми приходи са около 500-800лева месечно, но към момента са 1500, а ако стане проблем с пин-а и не дойде, пусна втори, трети... та после снимка на картата, докато мине това време, нищо чудно да станат ~3000лева, та затова се зачудих, тогава дали ще трябва да декларирам нещо. Няма ли вариант преди 3ти пин да пусна снимка на картата?
 

Горе