AdSense спЪт с мъже!

От: AdSense спЪт с мъже!

Това дори и за бг е малко. На мене за двайсетина клика ми се пада някъде толкоз.
 
От: AdSense спЪт с мъже!

Направи сайт за лекари адвокати и подобни и кликовете дори и в БГ ще са по скъпи
 
От: AdSense спЪт с мъже!

Всичко си зависи от тематиката на сайта примерно един сайт за пожелания, който притежавам на
100клика ми носи около 40ст. Страшно ниско, но друг на който все пак ще запазят в тайна тематиката, не искам още конкуренти, вади от 100кл. 7лв. доста си зависи от темата според мен теми пожелания, игри, филми, трейлари и пр. не носят приходи... но носят посетители и обратно темите, които носят малко посетители носят повече печалби.
 
От: AdSense спЪт с мъже!

Егати тайната сега всички ще почнат да правят сайтове за диети :)
 
От: AdSense спЪт с мъже!

За диетите е добра тематиката, но в бг все още не е добре платена има една категория в която сайтовете са наистина малко, здравните сайтове са на път и зад път, освен много рекламодатели има и много сайтове които така или иначе бързо изчерпват рекламната сума и подбиват пазара. Идеята е да си някъде, където има малко други, но има рекламодатели. В здравната тематика мога да споделя резултати за приходи от Адсен ако го интересуват или поне средни приходи.
 
От: AdSense спЪт с мъже!

Ами ако може да споделиш с мен за здравните сайтове. Аз в момента стартирам един, но се колебая дали да продължа.
В нишите филми и пожелания е слабо, и аз потвърждавам.
 
От: AdSense спЪт с мъже!

Ами като цяло в сайтовете с Entertainment тематика е слабо: филми, музика, вицове, снимки, клипчета.. слабичък е адсенса по мои наблюдения. В чужбина май са по-доволни при тези тематики.
 
От: AdSense спЪт с мъже!

На български е сайта, да.

Дайте някакви предложения за друг Ad Network, който да плаща повече на български клик, че до сега всички сайтове дето съм имал съм ги монетизирал с affiliate или CPA, обаче този просто не позволява тази опция, не е на такава тематика.
 
От: AdSense спЪт с мъже!

Ами ако може да споделиш с мен за здравните сайтове. Аз в момента стартирам един, но се колебая дали да продължа.
В нишите филми и пожелания е слабо, и аз потвърждавам.

Средна печалба е около 1000 уникални около 1.8 зависи как се разполагат рекламите може да погледнеш в подписа ми има два добре развити подобни сайта. Разбира се това е без да натрапвам рекламите прекалено много на посетителите. Идеята ми за развитие на подобни сайтове обаче е друга... стартиране на онлайн магазин според мен който е по-правилния начин за използването на аудиторията която посещава сайта.

easyads слагай

Съгласен съм това е по-добрия вариант за сайтове за забавление. Кликаемоста на рекламите им е добра, когато говорим за хора търсещи просто какво да видят в интеренет, а не нещо конкретно. Проблема при тях е съкращаването на сайтовете и високите изисквания за добавянето на нови сайотве. Easyads се забравиха кои бяха тези които ги изстреляха на върха не бяха големите сайтове, а точно обратното малките сайтове и най-вече колегите от този форум, а сега искат да работят само най-големите, а не първите им партньори! Но това си е фирмена политика.
 
От: AdSense спЪт с мъже!

Ако може да кажеш примерно средна цена за 100 клика в здравната ниша. Че така за 1000 посетители е много относително. Имам сайт за филми, който на 1000 посетители прави 4+ евро, така че това не е мярка
 
От: AdSense спЪт с мъже!

@irgy.net Изпратих ти лично със статистиката
 

Горе