AdSense спЪт с мъже!

От: AdSense спЪт с мъже!

Лелеее, човек!.. Това е престъпление!!! Кощунство!!! Корупция!!! Безобразие!!! Тея хора трябва да отидат в тъмницата!

А, аз се кахърях на това:
Картина.jpg
 
От: От: AdSense спЪт с мъже!

Лелеее, човек!.. Това е престъпление!!! Кощунство!!! Корупция!!! Безобразие!!! Тея хора трябва да отидат в тъмницата!

А, аз се кахърях на това:
Виж файлът 1262

Ехааа, 12 клика = 4.49 евро..
За БГ сайт за забавления, музика и картинки е нормално за 150 клика да дава по 5 евро :)
 
От: AdSense спЪт с мъже!

Нормално ли е при 14 клика 1 цент да не ми отчита?
НЕ, забрани показването на социални реклами
 
От: AdSense спЪт с мъже!

Нормално ли е при 14 клика 1 цент да не ми отчита?


при мен беше така едно време и като погледнах... аз не съм сложил сайта в разрешените да ми въртят реклами :) - я провери
 
От: AdSense спЪт с мъже!

EЙ добре че е тая тема имах 20клика за 80 евро цента :D и аз бях пуснал някви сайтове да ми зимат от приходите сега ги изключих :Д
 
От: AdSense спЪт с мъже!

Сайтове за BG с адсенс е пълен шит.......
Иначе при чуждестранните често ми се е случвало и над 1 Е да е клика :D
В БГ съм имал примерно 7 клика = 5 цента :( Ама как да е иначе, то тука всичко е шит...
 
От: AdSense спЪт с мъже!

Е добре де как става това при мен 10 клика са 10 цента... Как стана това 2 клкка 7 цента. В оторизирани сайтове нямам нищо. Какво да направя друго?
 
От: AdSense спЪт с мъже!

В "Оторизирани сайтове" сложи урл само твоя сайт.А колкото до цената,тя варира според нишата на сайта ти и от това колко плаща рекламодателя на клик.
 
От: AdSense спЪт с мъже!

В "Оторизирани сайтове" сложи урл само твоя сайт.А колкото до цената,тя варира според нишата на сайта ти и от това колко плаща рекламодателя на клик.
Като сложа УРЛ само на моите сайтове какво ще стане? Нещо не схванах. Това нали е опция по-скоро за сигурност т.е да си добавиш сайтовете, на които имаш Адсенс. Така ако някой злонамерен човек ти ползва твоя код в неразрешени сайтове с цел да те баннат, няма да мине номера. Аз така го разбирам?
 
От: AdSense спЪт с мъже!

В "Оторизирани сайтове" слагаш само сайтовете,на които даваш разрешение да показват рекламите ти,респективно да печелят от тях. Но на теб не ти е това проблема,а че са ти нископлатени кликовете.А няма начин как да увеличиш цената им.
 
От: AdSense спЪт с мъже!

Няма начин как да увеличиш цената им, но горе някой спомена за забрана на по-нископлатените кликове т.е социални реклами. Откъде става това?
 
От: AdSense спЪт с мъже!

Аз съм с стария интерфейс.Значи отиваш на "настройки на адсенс",после "управление на реклами",после цъкаш на "редактиране на рекламините настройки" на рекламния елемент на който искаш да блокираш социалните реклами.След това потърси допълнителни опции и от там ги настрой. :)
 

Горе