Adsense Contributor - или с две думи нов начин за изкарване на кинти

frankens7ein

New Member
Здравейте, колеги,

Научихте ли за новата "хитрина" на Гоогъл за изкарване на парички? Ето какво ми изпратиха на мен:

Представяме Ви Contributor: нов източник на приходи за сайта Ви.

Contributor е нов източник на приходи за сайта Ви, при който средствата идват директно от посетителите на сайта. Чрез Contributor потребителите избират месечна сума, която да даряват (2, 5, или 10 щ.д.), като част от тези средства се използват, за да Ви се плаща, за да не се показват реклами. В резултат потребителите виждат по-малко реклами, а Вие продължавате да получавате пари. Научете повече и ни помогнете да популяризираме

Според вас има ли бъдеще в България? А като цяло? Adsense per click или Contributor? 2, 5 - 10$ инжекция, но за колко време... Бихте ли пробвали?
 
От: Adsense Contributor - или с две думи нов начин за изкарване на кинти

To use Contributor you must have a credit card with a United States billing address.
Not in the US? Tell us where you are and we'll contact you when Contributor is available in your country.

Май не става за България още или аз съм в грешка ? :)
 
От: Adsense Contributor - или с две думи нов начин за изкарване на кинти

Вероятно първо ще го пуснат в САЩ. И след това ще дойде и тук. Иначе какъв е смисълът да ни го пускат на мейла и то на български съобщение, да се запознаем с Contributor, ако не предвиждат да го въведат и за България.
 
От: Adsense Contributor - или с две думи нов начин за изкарване на кинти

Не вярвам, че някой ще дава пари, за да не вижда реклами.
Най-много да се научат хората, че в сайтовете има реклами - пък реално от адсенс се печели точно от хората, които не са наясно с тия неща. :)) Който не иска реклами ползва блокъри...
 
От: Adsense Contributor - или с две думи нов начин за изкарване на кинти

Как ли пък някой в БГ ще дава пари да не гледа реклами, абсурдно просто.
 
От: Adsense Contributor - или с две думи нов начин за изкарване на кинти

Може би идеята е друга (да забележат рекламите в сайта и да кликнат)
 
От: Adsense Contributor - или с две думи нов начин за изкарване на кинти

Отдавна е пуснато:
http://patrickcoombe.com/initial-thoughts-google-contributor/

Просто сега ще го активират извън бета теста във щатите.
Важи за дисплейната мрежа, има уловка че само рекламите на горната компания се спират.
 
От: Adsense Contributor - или с две думи нов начин за изкарване на кинти

Аз не можах да разбера....
 

Горе