AdSense website is temporarily unavailable

adi

Well-Known Member
The Google AdSense website is temporarily unavailable. Please try back later.
We apologize for any inconvenience.Сега ще кликат на рекламите и нищо няма да отчита.Предсавяте ли си какви загуби....
 
От: AdSense website is temporarily unavailable

махни си рекламите тогава
 
От: AdSense website is temporarily unavailable

Ще отчита, бъди спокойна ;) Просто това си се показва профилактично ;) Да покаже, че работят нещо :d:d:d:d
 
От: AdSense website is temporarily unavailable

The Google AdSense website is temporarily unavailable. Please try back later.
We apologize for any inconvenience.Сега ще кликат на рекламите и нищо няма да отчита.Предсавяте ли си какви загуби....


Отчита, споко
 
От: AdSense website is temporarily unavailable

Ще отчита, бъди спокойна ;) Просто това си се показва профилактично ;) Да покаже, че работят нещо :d:d:d:d


hahахахха
тва и като смяната на логото по празнниците
и любезната Гергана от Адсенс България, която винаги пише 4 страници темплейт мейли
 
От: AdSense website is temporarily unavailable

Миналата година като си направих блога и го одобриха, писах на съпорта може ли да докарвам трафик от ръчни сърфове и автосърфове, като дадох пример с няколко по-известни.
Съвсем бързо ми отговори Гергана, като каза, че не е изрично забранено за ръчните сърфове, но не е желателно. Само автосърфовете са забранени твърдо.
Сега чета в хелпа на адсенс, че вече е добавено такова перо специално за сърфовете, вероятно и други са питали същото като мене.

След това имах проблем със слагането на рекламите им, пак писах на съпорта и пак ми отговориха много бързо и така, че успях да се оправя след това.

Незнам кой стои зад името Гергана, но че отговаря и то полезни неща аз лично съм се убедила. Вероятно има значение какво и как точно питате, и затова има тука някои много недоволни.
 
От: AdSense website is temporarily unavailable

Тая Гергана ли ми отговаря на мейлите? Ех... много им се дразня на съпорта на адсенс, нищо не казват, пък после това как да си го обясняваме.. http://i.data.bg/08/08/24/1116858_orig.jpg
 
От: AdSense website is temporarily unavailable

Имаше доста яка дискусия по форумите преди 2-3 години по подобна тема. Бабата на един опонент я реши с примерче:
"Когато искаш да разбереш колко е часът не питай "имаш ли часовник", щото могат да те разберат буквално."

Та какъвто е въпросът, такъв е и отговорът.
 

Горе