Adsense - Wester Union проблем

Segmadis

Member
Здравейте,
Сигурно ви е писнало от подобни въпроси, но все пак искам да попитам за малко повече информация, че нещо се омотах така да се каже :)
Реших да мина на western union като начин на плащане от адсенсе обаче нещо не съм много сигурен с тези имена на бенефициента и т.н. тоест трябва само името и фамилията да си въведа или името, фамилията и презимето? И друго нещо, защо аджеба няма никъде примерно по някакъв начин да верифайна личната си карта (това не знам дали трябва да го има, но ми се вижда логично) :)
Мерси предварително и ви пожелавам весели празници
 
От: Adsense - Wester Union проблем

Пише се само име и фамилия на латиница, както са ти в личната карта! Защо ти е да верифайнеш личната карта? Нея ще я показваш в банката дали съвпада името.

Има доста обширни теми по тея въпроси трябва само да потърсиш.
 
От: Adsense - Wester Union проблем

Aбе щото уж търсих тук ама нещо не можах да намеря точно това, което търся. Мерси за отговора. Хм значи уж засега съм го направил както трябва, предстои като ида до wu да видим те какво ще кажат :)
 
Re: От: Adsense - Wester Union проблем

aбе щото уж търсих тук ама нещо не можах да намеря точно това, което търся. Мерси за отговора. Хм значи уж засега съм го направил както трябва, предстои като ида до wu да видим те какво ще кажат :)
име и фамилия да съвпадат е достатъчно. Те като цяло винаги гледат странно...
 

Горе