Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

Тази новина радва :)
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

евала, евала, евала!! Само това мога да кажа. Време беше да се направи нещо по въпроса и за получаването на парите от адсенс и за България. Досадното чакане и излишните разходи отпадат ;) Поздрави на всички аднсенсери :d
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

Не разбрах как ще стане тази настройка или по-добре да потърся текста на английски

Настоящо име на бенефициент: Anton Radev Radev

За да сте сигурни, че плащането Ви с Western Union е изпратено по подходящия начин, трябва да ни предоставите правилно изписано име на настоящия бенефициент, както е показано по-горе. Ако е необходимо, можете да включите презимето или инициалите си заедно със собственото си име. Имената, които въвеждате по-долу, трябва да са идентични с името на настоящия бенефициент. Ако е необходимо да актуализирате това име, се свържете с нас


имам две полета


Собствено име на бенефициента:
Фамилия/презиме на бенефициента:


Във Фамилия/презиме на бенефициента кво пишете Презиме/Фамилия?
примерно:
Фамилия/презиме на бенефициента: Radev/Radev

?!

Това изречение ми е най-бозаво

Ако е необходимо, можете да включите презимето или инициалите си заедно със собственото си име.
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

В първото поле (Собствено име) пишеш Anton Radev, а във второто - Radev
Наистина много тъпо са го обяснили и ми трябваха 2-3 опита, докато успея!
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

и аз си го мислих.. докато не видях ей сега в сайта на wu БГ обясненията
имаше една бланка сканирана примерна
и там си е така малоумно

име Иван Петров
фамилия Петров

тогава ме светна, че просто цялата система си бачка някак си така..

Добре изяснихме го.
Мерси.. то добре, че беше сложила оня жълтия им сайт... до къде опира човек, като обясненията не му говорят нищо
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

Хм... при мен не стана така както го пишете вие...
собствено име: Иван
фамилия: Петров
Така беше при мен..
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

с име Иван Петров
фамилия Иванов

после бачка ли всичко?

или да си оставя само първото име и фамилията?!
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

Чакайте сега....объркахте ме:D, Радев ти с тия две имена еднакви ме омота :)

Ако съм примерно Коко Боко Доков, пиша:
собствено име: Коко Боко
фамилия: Доков

или

собствено име: Коко
фамилия: Доков

:oops:
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

Ами две от имената са ми еднакви, но то няма значение де...
въпроса е цапаницата как става

Изида каза за първо име да се пише първото име и презимето
В бланката в сайта на Уестърн Юниън също намерих едно такова показко.

Иначе тук някои казват, че става само с име и фамилия...
И аз съм пообъркан, но то ще си проличи после.
кво да правим...
 
Не мисля, че е нужно да се обръща толкова внимание на малките детайли. Важното е накрая като отидете в бюро на Уестърн да покажете документ за самоличност, в който името и фамилията да съвпадат с тези в базата данни, да си знаете контролния номер за трансфера и приблизителната сума за получаване. Знам го от личен опит :)
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

Щом чека в банката се получава само с име и фамилия най-вероятно няма да има проблеми и с Western Union.
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

при мен стана само с име и фамилия :)
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

Е след като нищихме надълго и нашироко данъци и такси при получаване на чекове и как било същевременно законно и незаконно да плащаш и да не плащаш, как стоят нещата с Western Union? Тези неща (преводи) по-сериозно ли се следят от държавата, по-регламентирани ли са като такси и задължения, по-лесни ли са за осчетоводяване?
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

Интересен въпрос :)

Няма да отговоря, защото не знам отговора, но ще отговоря на другите въпроси от по-горе:
1) Когато сме написали трите имена в AdSense по време на регистрацията:
В случай, че се опитваме да напишем само име и фамилия излиза съобщение за грешка, че името не съвпада. За да не се получава съобщението за грешка трябва да си напишем името и презимето на първия ред, а фамилията - на втория ред:




2) Когато сме написали име и фамилия в AdSense по време на регистрация си ги попълваме както се досещате - името на първия ред и фамилията на втория.






Какво се пише в бланките на Wesetern Union не знам, защото не съм попълвал, но би трябвало да е аналогично (т.е. когато сме регистрирани в AdSense с трите си имена - пишем трите имена в бланката, а когато сме регистрирани с две имена - пишем две имена).

Това с имената понякога е голям проблем - например беше се наложило да получавам пенсията на майка си с пълномощно, а в пълномощното бяха изписани име и презиме, защото майка ми има един документ за самоличност, в който няма презиме (но за да е кашата по-голяма - има и друг, където е с три имена!). В крайна сметка взех парите, но на следващия ден когато имаше друга лелка на касата в пощата...
 
Последно редактирано:
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

Страхотно обяснение за начинаешите.

Имаш моите поздравления.
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

Държава ще иска ли данък за преводите ?
 
От: Adsense - Western Union Quick Cash за БГ

абе може ли като се регвам в адсенсе да пиша петър петров примерно
а после когато попълвам това нещо да пиша иван иванов примерно? защото съм баннат :d
 

Горе