Adsense - Whorush: X sites by this AdSense ID

mvmrik

Well-Known Member
Гледам днес във vbox това го имат на всичките си реклами "Whorush: 4 sites by this AdSense ID". Явно са пуснали някаква проверка да следи.
 
От: Adsense - Whorush: X sites by this AdSense ID

;д Това е от плъгин mvmrik ( за мозилата ). Също и за аналитикса има, и двете се заплащат обаче разбира се.

WhoRush ( на SEO QUAKE )
 
Последно редактирано:
От: Adsense - Whorush: X sites by this AdSense ID

хаха ясно, аз помислих че са го пуснали от гугъл и го виждат всички :)
 
От: Adsense - Whorush: X sites by this AdSense ID

Преди промените по алгоритъма един мой сайт излезе по средно честотна ключова фраза на първа страница в щатите и видях,че и мен някои ме гледал. Нормално - мътиш водата на някои друг и той гледа кои си, за какво се бориш и т.н.
Точно за адсенс ставаше въпрос, гледали са ми ай дито. Дано и при вас има повече такива случаи, значи сте на прав път. :)
 
От: Adsense - Whorush: X sites by this AdSense ID

Я дайте малко инфо, какво е станало, че не разбрах :D
 
От: Adsense - Whorush: X sites by this AdSense ID

Иво нещо не го разбрах какво говори? Това е плъгин, който ако си си платил можеш реално да видиш колко сайта са асоциирани с дадения аналитикс или адсенс. Само се чудя как си разбрал, че някой ти е гледал през whorush сайтовете.
 
От: Adsense - Whorush: X sites by this AdSense ID

seoquake е плъгина
 
От: Adsense - Whorush: X sites by this AdSense ID

Иво нещо не го разбрах какво говори? Това е плъгин, който ако си си платил можеш реално да видиш колко сайта са асоциирани с дадения аналитикс или адсенс. Само се чудя как си разбрал, че някой ти е гледал през whorush сайтовете.

Видях го като беклинк точно към Whorush. Не помня дали беше от Awstats на хостинга или от пивика, но иначе няма от къде да знам, че някои ми е гледал сайта в Whorush.
 
От: Adsense - Whorush: X sites by this AdSense ID

Може и да не е реално, туко що пробвах с няколко мои сайта и ми отчете изходящият, но реално не съм гледал нищо.
 

Горе