adsense wu mtcu missing

bobbydigital

Active Member
Колеги, днес получих мейл, че имам плащане, влезнах си в акаунта и тръгнах да си печатам документа, но на него няма mtcu. Как да си взема сумата. Някакви идеи? Прикачам картинка на документа.

adsense.png
 
За първи път ли ще вземаш пари? Не си ли забелязал, че плащането преминава през два етапа - първия етап е да се нареди плащането, а втория етап е да се преведе сумата в Western Union. Впрочем и на снимката която си показал ясно си пише: плащането ти е в "pending" - какво неясно има? Почакай малко, ще си го получиш, освен ако не те отрежат.
 
Преименувай снимката че адблокера я филтрира.
 
За първи път ли ще вземаш пари? Не си ли забелязал, че плащането преминава през два етапа - първия етап е да се нареди плащането, а втория етап е да се преведе сумата в Western Union. Впрочем и на снимката която си показал ясно си пише: плащането ти е в "pending" - какво неясно има? Почакай малко, ще си го получиш, освен ако не те отрежат.
ми не съм забелязал до сега какви са етапите. щом съм получил мейл мислех че е ок.
 
ми не съм забелязал до сега какви са етапите. щом съм получил мейл мислех че е ок.

Да, докато се ориентира човек е малко объркващо, провери ли ги, вече ги пуснаха.
 
На мястото на този надпис се появява друг надпис с линк: "Автоматично плащане: Western Union. Състояние: Наредено". Последвай линка и ще видиш сумата, която са ти платили и номера на превода.
 

Горе