Adsense

Зависи от това по коя ключова дума се показват.

Колкото повече се рекламира по дадена ключова дума, толкова по-скъп е клика и обратното.

Един познат ми беше казал предо около година, че в Англия плащал по 2.5GBP на клик по ключоватая дума "Bulgarian property"
 
не мога да разбера ,защо от няколко дена на сам плащанията намаляха драстично. в първите дни от пускането на гугле адсенс за 10-15 клика ми плащаха по 4, 5 долара .. послените дни например днес .. за 12 клика имам 0.40$ ! сложил съм банери в няколко сайта , да не би това да има значение? боя на сайтовете ?
 
r

Ебахти google-to Днес нацяло се потресох 53 клика за 1.70 адската мизерия :twisted: Някои работил ли е с Bidvertiser-a да каже как е там, защото сериозно се замислям да сменя адсенса?
 
OVG каза:
не мога да разбера ,защо от няколко дена на сам плащанията намаляха драстично. в първите дни от пускането на гугле адсенс за 10-15 клика ми плащаха по 4, 5 долара .. послените дни например днес .. за 12 клика имам 0.40$ ! сложил съм банери в няколко сайта , да не би това да има значение? боя на сайтовете ?

Просто рекламодателите влизат в час и почват да си оптимизират кампаниите пак дълго задържаха високите цени на клик, а и количеството рекламодатели за БГ е все още малко и това също влияе на цената на клик.
Като се увеличат рекламодателите и започнат да наддават тогава повече :)
 
OVG каза:
не мога да разбера , защо след като сайта ми е изцяло на БГ , от гугле не вартят нито една Българска реклама?да не би при регистрацията да е имало някаква отметка която да разрешава бг реклами. и това проблем ли е ? може ли за това да ме отрежат?

тва за рекламите на английски...ми аз оня ден пуснах едно блогче и от началото рекламите бяха на английски, но после се оправиха и сега вече показва и на български ! :)

п.п.
А та значи както казах блога ми е на 2 дена, регнах го във директорий, и тем подобните, обаче нещо имам много малко посетители и съответно много малко печалба...са верно е че съм в още в самото начало, ама все пак...та от адсенса имам 20 цента а от френдфайндера имам 1 долар и 5 цента... :cry:

ще помоля по опитните да ми дадът някакъв съвет, за да си подобря положението... :roll:
 
Ами предлагам ти да го регистрираш в някой каталози , като lubimi.com или да му направиш малко реклама из някои твои познати . Но за да има интерес първо обнови съдържанието на сайта , сложи новини/ информация за промоциии/снимки/ и др. Успех
 
Разяснение

Имам предвид някой да ми обясни след като ми открият нова сметка не може след това като ми кажат кога парите са за теглене и да отида до банкомата и да си ги изтегля направо в левове парите?
Иколко ще струва това
 
до 30-40 дни парите ще са в сметката колко ще струва ами зависи някои взимат $8 други $10 при едни откриване на сметка е 10 лв чух че някаде имало и по 2лв някои карти стават само за бг и са по евтини някаде имат промоции при всеки случаи не бих. Някаде можеш да минеп и без карта и да теглиш на каса

Сложна история в всяка банка е различно затова иди има на сайта виж им телефона и питаи. Но повече от 50 лв не бих дал за всичко това
 

Горе