Adsense ?

WindWalk

New Member
Здравейте,

Тъй като съм нов в тази среда, поразгледах темите във форума, и искам да попитам няколко въпроса относно Adsense :
1. Кое е по-доходоносно сайт(с free hosting) или блог според ваште наблюдения и опит(и двете на английски език и насочени в една ниша) ?
2. Може ли да ми препоръчате някой чуждестранен сайт за free hosting ?
3. Прочетох някаде че Google ще правят нова PPC програма и Adsense ще западне. В тоя смисъл дали да изчакам да излеза новата програма или да започвам с Adsense ? :confused: :oops:
 
бих заложил на блог на блогър заради предимствата на докарване на трафик от смм както.. но първо направи блога налинкваиго докараи посетители и тогава слагаи адсенса
 
От: Adsense ?

Добре заварил Blinky. Мерси за отговора coolice.
Ще се радвам ако и други изкажат мнението си по въпросите. =)
 
От: Adsense ?

1.Сайт с платен хост е най-добре. blog в блогспот е добре за сега започващ и е фрии.(съгласен съм с коолис)
2.Не съм запознат :)
3. Дори и да е вярно (което ме съмнява в близко бъдеще) не ти пречи да започнеш с адсенс, а винаги можеш да ги махнеш рекламите и да сложиш на друга програма.

Успех.
 
От: Adsense ?

не адсенс пада а рефералите. уж ще спират рефералите от адсенсе и ще пускат нови реферали(гугъл афилиейт систем) чрез дабълклик до колкото разбрах.
 
От: Adsense ?

Здравейте,

Тъй като съм нов в тази среда, поразгледах темите във форума, и искам да попитам няколко въпроса относно Adsense :
1. Кое е по-доходоносно сайт(с free hosting) или блог според ваште наблюдения и опит(и двете на английски език и насочени в една ниша) ?
2. Може ли да ми препоръчате някой чуждестранен сайт за free hosting ?
3. Прочетох някаде че Google ще правят нова PPC програма и Adsense ще западне. В тоя смисъл дали да изчакам да излеза новата програма или да започвам с Adsense ? :confused: :oops:
Колкото и невероятно да ти звучи с брат ми взехме 3 чека с по около 150$ от сайтове .hit.bg Направихме околко 10 сайта и като да не повяраш приходите бяха много много добри. Но след 3-тия чек ни баннаха, а имахме около 380$ направени. Но най важното е че все пак взехме нещо :)
 

Горе