Adult сайт с приходи СПЕШНО до 24

didobs

Banned
Сайта се продава спешно само още 2 дни ще е на тази цена ...
получава приходи от SMS разплащане
от 01.09 този месец до днес(23.09) има 49 лв
Посещения: http://www.tyxo.bg/?123451


Днес2.00 лв
.Вчера6.00 лв.
Тази седмица9.00 лв.
Миналата седмица18.00 лв.
Този месец49.00 лв.
Целия период: 179.00 лв.

пишете на скайп: didobs или prevarteliq (at) gmail.com , 0899 211 044



Домейн Име | URL: http://www.seks-istorii.com

Приблизителна Цена: 300 ( цената важи до 24.09)

Уникални Посетители за Месец: до 25 000

Регистрирани Потребители: 1000

Page Rank: 2

Back Links: 300

Уникално Съдържание: Да

Система: С Лиценз за Домейна

Дизайн: N/A

Приходи: 60лв на месец

Начини на Плащане: epay / paypal / bank /

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ
 
От: Adult сайт с приходи СПЕШНО до 24

Тоя сайт напоследък се утрепахте да го линквате тука. И се различни хора май :) .

Зачетох няколко параграфа - голям хилеж :lol:. А към сайта вървят ли и контактите на автора на контента? Ами тарифата му колко йе?
И где се иска да се праща СМС че не го намерих тоя тънък момент?
 
От: От: Adult сайт с приходи СПЕШНО до 24

Тоя сайт напоследък се утрепахте да го линквате тука. И се различни хора май :) .

Зачетох няколко параграфа - голям хилеж :lol:. А към сайта вървят ли и контактите на автора на контента? Ами тарифата му колко йе?
И где се иска да се праща СМС че не го намерих тоя тънък момент?

Мисля, че е това :D
 
От: От: Adult сайт с приходи СПЕШНО до 24

Мисля, че е това :D
Мерси :)

Сега няма да пускаме СМС само за да се убедим в качеството на заключения 'контент' :) , ама не мой да не питаме:
Към сайта също така вървят и контактите на авторките на аудиото, барабар с тарифата (за звукозапис, не за друго), нали тъй? :)

ПС: Това че разпитвам не значи че трябва да се избивате да купувате в напъни да ме изпреварите. Демек няма да съм з виновен ако го земете, а останете разочаровани...
 
От: Adult сайт с приходи СПЕШНО до 24

Само едно не мога да разбера на мене ми ревахте че скъпо продавам и тн. Сега момчето продава сайт евтино на цената около 6-месечни печалби и пак няма клиенти. Значи и евтино и скъпо да продаваш единствената разлика е че в единият случай не ти рипат троловете по главата :)
 
Manta, нещата не седят точно така. Нали се сещаш колко голяма ще е разликата в отделеното време за поддръжка на този сайт и сайт за обяви?
Отделно на този факт, трябва да си намериш някой завиден фантазьор, да не казвам извратеняк, който да пише как бил из**кал майката на приятелката си. А печалбата от смси идвала от аудио файловете, което пък значи, че освен някой сценарист на горното събитие, ще ти трябва и изпълнителка да ти изпъшкя няколко пъти пред микрофона.
 
Този сайт не се ли продаде вече няколко пъти? Със сменен скин и/или домейн? Може за това да няма интерес.

А може и да бъркам нещо :)
 
От: Adult сайт с приходи СПЕШНО до 24

Томов знам каква е разликата за това и продавам скъпо - но този сайт ако нещата които са написани са верни съм сигурен че 6 месеца дори и да не се обновява съдържанието пак ще има доходи аз почти съм сигурен че % на пусналите втори път СМС е малък така че и да не обновяваш чекиджиите скоро няма да свършат.
 
От: Adult сайт с приходи СПЕШНО до 24

ХАХААХ, демото ме разби. Това посмъртно не може да ме възбуди, но мога да се напикая от смях "Сега ще ти разкажа за един вид чек*я, която никой мъж не можел да си направи" хахах :D
 
От: Adult сайт с приходи СПЕШНО до 24

От пъшкането на каката :D
 
От: Adult сайт с приходи СПЕШНО до 24

Томов знам каква е разликата за това и продавам скъпо - но този сайт ако нещата които са написани са верни съм сигурен че 6 месеца дори и да не се обновява съдържанието пак ще има доходи аз почти съм сигурен че % на пусналите втори път СМС е малък така че и да не обновяваш чекиджиите скоро няма да свършат.

Ако всички записи са подобни на демото едва ли ще има човек, който да прати СМС втори път :D
 
От: Adult сайт с приходи СПЕШНО до 24

Ами то от моя страна имаше полуинтерес :) - зависеше основно от реакцията на продавача... Той не ми обърна внимание и затова и без туй велият ми интерес зачезна :) .

Не знам за вас, ама мене продавачът кой е и как се държи ми е голям фактор кат купувам нещо. Щото тоя сайт примерно доста червеноточковци го налинкиха оттука...
 
От: Adult сайт с приходи СПЕШНО до 24

NOKE - Изобщо кога си контактувал с мен?
Сайта продължава да се продава - който не вярва на приходите и посещенията мога да му споделя десктопа чрез скайп и да го разведа из аналитикс и системата за смс разплащания :) нямате никакъв проблем
За този месец Септември от 1ви до днес приходите са 76 лв
(при положение че към до към 23-24 имаше проблем и хората с интернет екплорер не можеха да отварят сайта - а нали знаете че те са хората които "не разбират" и се очакват приходи от тях ... от като оправихме сайта за интернет екплорер приходите се вдигнаха с 50-60% :D
Преди време се продаваше сайта - но продадохме само домейна lowsense.com ...
 
От: Adult сайт с приходи СПЕШНО до 24

Скролни нагоре - писах у темата, въпроси оставих, бъмпнах.
 

Горе